Kredītu refinansēšana - reāls plāns kā ietaupīt

Mums visiem ir svarīga finansiālā stabilitāte ikdienā, tādēļ samazināt savus maksājumus un apvienot kredītus var ikviens kurš vēlas ietaupīt un maksāt mazāk. Neatkarīgi vai refinansēt vienu vai apvienot vairākus aizdevumus, kredītu apvienošana ir plāsi pieejama un to izmantot var jebkurā situācijā.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredītu apvienošana

Refinansēšanas iespējas var izmantot dažāda veida aizdevumiem, tostarp hipotēkām, auto kredītiem un līzingiem vai patēriņa kredītiem. Izprotot, kā darbojas kredītu refinansēšana, aizņēmēji var pieņemt apzinātus lēmumus, lai uzlabotu savu finansiālo stāvokli.

Kredīta refinansēšana internetā

Kredīta refinansēšana ir tāds finanšu pakalpojums un stratēģija, kas ļauj aizņēmējiem aizstāt esošo aizdevumu ar jaunu, kurš parasti tiek piedāvāts ar stipri izdevīgākiem nosacījumiem. Šis pakalpojums sniedz vairākas būtiskas priekšrocības, kuras palīdz aizņēmējiem ietaupīt naudu un iegūt labāku kontroli pār savām finansēm. Kā galvenā priekšrocība ir iespēja saņemt kredītu, kuram ir stipri zemāka procentu likme. Šādā veidā aizstājot esošo aizdevumu, kurš nav tik izdevīgs kredīts kā jaunais piedāvājums, tas var radīt ievērojamus ietaupījumus visā aizdevuma darbības laikā, samazinot gan ikmēneša maksājuma summu, gan kopējo procentos samaksāto summu. Kā piemērs, agrāk izmantotu auto līzingu, situācijai uzlabojoties, spēj aizstāt izdevīgs auto kredīts, ar kura palīdzību Jums ir iespējams no līzinga kompānijas izpirkt automašīnu jau savā īpašumā.

Kredīti ar sliktu vēsturi

Gadījumos, kad ir vairāki aizdevumi, par kuriem kopā jāveic dažādi maksājumi, turklāt katra kredīta kompānija noteikusi savu procentu likmi, līdzvērtīgi kā refinansēšana, noder vairāku kredītu apvienošana vienā maksājumā un ar vienu procenta likmi. Tādā veidā, personām, kuras apvieno kredītus, izdodas ietaupīt salīdzinoši lielas naudas summas.

Aizdevumu apvienošana ar sliktu kredītvēsturi ir labs risinājums tiem aizņēmējiem, kuri vēlas ne tikai ietaupīt, bet arī uzlabot savu kopējo situāciju, tostarp kredītvēsturi.
Nevienam nav noslēpums, ka tieši vairāki kredīti vienlaicīgi negatīvi ietekmē personas kredītvēsturi un samazinās arī kredītreitings. Tas ir svarīgākais parametrs, kurš ietekmē jauna aizdevuma izsniegšanu un uz kādiem nosacījumiem tas pieejams. Vislielāko ietekmi uz kredītvēsturi atstāj dažādi īstermiņa aizdevumi, tādēļ, primāri, ieteicama ātro kredītu apvienošana. Ņemot vērā, ka, vairumā gadījumos, vienai personai ir dažāda tipa aizdevumi, apvienot kredītus iespējams jebkāda veida kombinācijās:

Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi
  • Auto kredīti + ātrie aizdevumi
  • mājokļa kredīti + auto līzingi
  • kā arī remonta kredīti un visa veida naudas aizdevumi vienā maksājumā.

Šādi rīkojoties arī iepriekš izsniegtie kredīti ar sabojātu kredītvēsturi tiek atmaksāti stipri ātrāk un nākotnē pieaug iespējas saņemt kredītu ar daudz labākiem nosacījumiem un mazākiem mēneša maksājumiem. Tomēr, nevaram nepieminēt, gadījumos, ka apvienot visus kreditus viena ne vienmēr izdodas, tādēļ dariet to vismaz daļēji, vai apdomājot iespēju piedāvāto summas limitu palielināt varat arī ar nodrošinājuma jeb ķīlas palīdzību.

Aizdevumu apvienošana ar galvotāju

Kredītu apvienošana pret ķīlu vai ar galvotāju palīdz palielināt piedāvāto aizdevuma summu, lai būtu iespējams vismaz daļu no aizdevumiem atmaksāt apvienojot tos vienā. Šādos gadījumos, svarīgi veikt esošo aizdevumu izpēti, lai noteiktu, kurš no tiem ir salīdzinoši izdevīgs kredīts, bet pārējos aizdevumus apvienot vienā.
Līdzīgi ir gadījumi, kad citādi, kā tikai pret ķīlu vai kredītu apvienošana ar galvotāju, nav pieejama. Mūsu ieteikums sākotnēji izmantot iespēju apvienot aizdevumus ar galvotāju. Svarīgi, lai galvotājs būtu Jums uzticama persona un atbilst pamata kredīta piešķiršanas parametriem:

  • sasniegts vismaz 21 gadu vecums,
  • ir oficiāla darba vieta ar stāžu vismaz 3 mēneši,
  • samērīgi pozitīva kredītvēsture.
Parādu apvienošana

Izmantojot šādas galējas metodes (alternatīvas) svarīgi apzināties priekšrocības, kuras iegūstat, neraugoties uz nelielu risku:

  • atmaksāt parādus vai iekavētus maksājumus,
  • viens skaidri definēts maksājums un zemāka procentu likme,
  • iespēja uzlabot kredītvēsturi un finansiālo situāciju kopumā.
Apvienot kredītus internetā

Izvērtējot katru no šīm iespējām, varam secināt, ka ietaupījums iespējams, izvēloties jebkuru no scenārija. Kā zināms, jebkurš finansiālais ieguvums, rada jaunas iespējas, tostarp katram, kurš ir ietaupījis naudas līdzekļus, pieejama kredīta pirmstermiņa atmaksa bez procentiem, lai arī šī jaunā aizdevuma atmaksa tiktu veikta pēc iespējas ātrāk. Jūs tikai iedomājieties, ietaupījums ko sniedz kredītu refinansēšana un aizdevumu apvienošana kopā ar pirmstermiņa atmaksu Jums palīdz ātrāk atmaksāt visus kredītus un uzlabo kredītreitingu, lai jau nākotnē sniegtu iespējas saņemt nozīmīgāku aizdevumu ar izciliem nosacījumiem.

bilde kredītu refinansēšana - reāls plāns kā ietaupīt
Kredītu refinansēšana - reāls plāns kā ietaupīt
MansKredits.lv logo

Komentāri (7)

Raksta:
26.10.2023 18:15
Tik daudz labu iespēju kā ietaupīt naudu - tas gan labi - būs jāizmēģina man arī apvienot savus kredītus
Raksta:
31.10.2023 17:55
Raksta ka var ietaupīt, bet sanāk ka ne vienmēr.. izrādās man tik izdevīgi kredīti jau iedoti ka apvienošana pat neuzlabo tos
Raksta:
02.11.2023 17:43
Ko tad domāji ka nebanku aizdevēji spēs uzlabot tādu kas ir bankas kredīts ?
Raksta:
07.11.2023 17:20
Man gan izdevās ietaupīt un gana daudz - kredītu apvienošana vienā no 4 aizdevumiem bija kā atvieglojums
Raksta:
15.11.2023 17:46
Oi oi - cilvēki mīļie - četri kredīti - traks var palikt - jā labāk ja ir iespēja un kamēr ir iespēja apvienot kredītus tā lai ziemā nav jāņem kredīts rēķiniem kas nāks vēl klāt
Raksta:
23.11.2023 17:29
Arī viens ātrais kredīts ir galvas sāpes. Gribētos vienkārši ar kaut kādu citu aizdevumu samazināt tam maksājumu
Raksta:
05.12.2023 17:43
Kas tik sajos laikos nav jadara lai ietaupitu. Protams ja jau ir panemti krediti esmu dzirdējis ka apvienot visus kreditus viena ari varot

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!