Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi

Finanšu nozarei turpinot attīstīties, paplašinās arī iespējas, kā aizdevumu apvienošana vienā maksājumā, ja ir vairāki maksājumi vienlaikus, var uzlabot kredītvēsturi. Situācija, veicot vairākus kredīta maksājumus, kas daudziem ir paralēli viens otram, nereti var pārvērsties kavētos maksājumos, taču no tā ir iespējams izvairīties, ja aizņēmējs rīkojas apzinīgi un izvēlas gudru risinājumu apvienot kredītus.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredītu apvienošana

Lielākā daļa situācijās, kad personas meklē iespēju apvienot savas saistības, aizdevumi, kuri jāapvieno ir iepriekš paņemtie ātrie kredīti. Un šādi īstermiņa aizdevumi arī visvairāk mēdz kaitēt kredītvēsturei, nekā ilgtermiņa kredīti ar konkrētiem mērķiem naudas līdzekļu izmantošanai.

Kredītu apvienošana vienā maksājumā

Ir svarīgi saprast, ka kredītu apvienošana nav gluži brīnumlīdzeklis, kas var atrisināt visas jūsu finanšu problēmas, tostarp sabojātu kredītvēsturi. Tomēr, ja jums ir vairāki kredīti, kur katram ir gana augsta procentu likme un jums ir grūtības tos atmaksāt, pat kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi kalpos par risinājumu kā samazināt jūsu maksājumus un uzlabot kredītreitingu nākotnē.

Apvieno kredītus vienā maksājumā

Izmantojot šo finanšu instrumentu situācijas uzlabošanai, iesakām tomēr nepaļauties tikai uz vienu piedāvāto risinājumu, bet izvērtēt visas iespējas, arī šim finanšu pakalpojumam ir pieejams kredītu salīdzinājums kur katrs var pārliecināties par piedāvājuma izdevīgumu.
Lai veiksmīgi izmantotu šo finanšu pakalpojumu un tas Jums patiesi palīdzētu atrisināt radušos situāciju, nepieciešams konsultēties ar finanšu speciālistu, jo bez šādas iespējas, palīdzēt var arī dažāda veida aizdevumi ar galvotāju un pat kredīti ar ķīlu.

bilde kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi
Kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi
MansKredits.lv logo

Komentāri (11)

Raksta:
05.05.2023 17:03
Ļoti labi būtu ja man kāda kompānija palīdzētu. Reizēm šķiet ka apvienot parādus neizdosies, bet varbūt šoreiz tomēr. Vismaz daļu varētu segt ar kredītu apvienošana
Raksta:
08.05.2023 19:17
Nu nezinu nezinu. Parāds ir parāds - kavēts maksājums kas cits. Jāskatās kā to vērtē - man šķiet ka kredīta apvienošana jau ne vienmēr tieši parādus apvieno, bet ir dzirdēti labi stāsti arī.
Raksta:
12.05.2023 15:53
Protams ka ir arī labas lietas - es esmu dzīvs piemērs - man apvienot kredītus izdevās un pat tā uzlaboju situāciju. Tagad mierīgi jāpadzīvo un būs varbūt pieejams labāks aizdevums.
Raksta:
25.05.2023 16:54
Protams - neviens jau to nenoliedz kas tas uzlabo kopeju ainu - tikai vai ta sabojata kreditvesture neietekme ari aizdevuma nosacijumus ?
Raksta:
02.06.2023 17:35
Tagad visi tā cīnās, ka tos nosacījumus pielāgo individuāli un doma vien par to ka izdevīgākais aizdevums te pat deguna priekšā liek ņemt kredītu vēl
Raksta:
14.06.2023 17:55
Gribu apvienot kredītus bet neviens neizsaka piedāvājumu - vairs nezinu kur griezties
Raksta:
10.07.2023 23:10
Lūk to es saprotu lai uzlabotu kredītvēsturi paņem vienu un nomaksā pirms aizņemies atkal.. Kas ar tiem kuri jaunie ātrie kredīti - tos arī iespējams apvienot ar tradicionāla tipa aizdevumiem ?
Raksta:
21.08.2023 18:24
Es arī gribētu lai ir kāda kredītu kompānija kur man iespējama kredītu apvienošana ar manu situāciju. Apsolos maksāt laikā
Raksta:
04.09.2023 15:15
Kāda vispār ir aizdevumu apvienošana no limitu puses.. cik iespējams maksimāli apvienot kredītus pēc summas ??
Raksta:
23.10.2023 10:08
Man arī gribētos apvienot ātros kredītus kuri paņemti iepriekš kaut kādas manas stulbības dēļ
Raksta:
05.12.2023 18:20
Kā tad tas iespējams, ka ar aizdevumiem kuriem sabojāju sev kredītvēsturi vēl varu apvienot kredītus, ja neesmu maksājis jau vairākus mēnešus

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!