Remonta kredīts mājoklim

Mums ne vienmēr viss ir paredzams, tādēļ neatkarīgi no tā, plānoti vai neplānoti remonta darbi, kredīts dzīvokļa remontam kā papildus nauda lai varētu pabeigt visus darbus laikā, pieejams ikvienam. Turklāt šādiem mērķiem var noderēt dažāda veida gan īstermiņa, gan ilgtermiņa kredīti.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Naudas aizdevumi dažādiem remonta darbiem ir kā lielisks palīgs, īpaši gadījumos, kad remonta laikā atklājas, ka jāveic papildus darbi, kuriem līdzi nāk arī papildus izmaksas. Ja tas nav ieplānots, daudziem ar to darbi apstājas. Lai tā nenotiktu un darbi ritētu savu gaitu, ir visas iespējas salīdzinoši īsā laika posmā saņemt kredītu un pabeigt iesākto.

Kredīts dzīvokļa remontam

Kādu kredīta veidu izvēlēties ir katra paša izvēle, tomēr plānojot savu budžetu ir vērts izvērtēt visas iespējas, ņemot vērā nepieciešamo kredīta summu. Izvērtējot šo parametru būs vieglāk arī izvēlēties sev piemērotāko pakalpojumu, lai tas būtu vienlaikus arī izdevīgākais kredīts starp visiem kuri pieejami. Kā aizdevums remontam var kalpot:

  • Patēriņa kredīti,
  • Hipotekārais kredīts,
  • vienkāršs naudas aizdevums,
  • un pat ātrie kredīti steidzama remonta neparedzētiem izdevumiem.
Patēriņa kredīts remontam

Remonta kredīts mājoklim, daudziem asociējas ar dažāda veida nodrošinājumu. Tie ir kredīti pret ķīlu vai aizdevums ar galvotāju. Vairākas kredītu kompānijas var izteikt arī atšķirīgus piedāvājumus, tādēļ ļoti svarīgi ir salīdzināt kredītus ne tikai pēc izdevīguma, bet arī to papildus priekšrocības. Atsevišķos gadījumos var izrādīties, ka labākais patēriņa kredīts Jūsu situācijā var izrādīties piemērotāks, nekā izdevīgākais aizdevums pret ķīlu vai ar galvotāju.
Neatkarīgi no Jūsu mērķa, izvērtējiet visas iespējas, konsultējieties ar līdzcilvēkiem un speciālistiem. Pats svarīgākais šādus lēmumus pieņemt pārdomāti un izvērtējot arī savas iespējas atmaksāt kredītu tam noteiktajos termiņos.

bilde remonta kredīts mājoklim
Remonta kredīts mājoklim
MansKredits.lv logo

Komentāri (10)

01.09.2023 14:06
Cik labi ka tā var salīdzināt aizdevumus ... aprēķināju cik vajadzēs izdevumos un vismaz var saprast arī kā izdevīgāk aizņemties
05.09.2023 17:23
Tu jau cilvēks vari plānot izdevumus cik gribi.. sāksi remontēt un tad tik skaties, vēl nāk klāt.. tad jau labāk paņemt kredītu ar rezervi kā es to darīju.
06.09.2023 17:56
Laikam jau tā būtu pareizi, bet ko darīt ja tomēr nevajadzēs un kredīts paņemts lielāks... Kā ar to iespēju atmaksāt kredītu ātrāk ?
07.09.2023 16:26
Es piemēram ņēmu un atmaksāju atpakaļ.. procentu likme itkā nemainījās, bet sanāca mazāk pārmaksāt
20.09.2023 10:11
Kā jau vienmēr kad iesākti darbi parādās vēl citi izdevumi tagad tiešām vajadzīgs kredīts dzīvokļa remontam - kā lai uzzina kur dos, ja ir slikta kredītvēsture ?
04.10.2023 16:58
Ir dzirdēts ka remonta kredīts ar sliktu kredītvēsturi arī ir pieejams - vai sliktākais variants - gan jau var ņemt tā lai to ko remontē paliek kā ķīlu - tur nez kredīti pret dzīvokļa ķīlu taču ir, vai mājas ķīla.. nez jāskatās
31.10.2023 18:08
ir jau ir un jebkurš nodrošinājums jeb ķīla tikai uzlabo iespējas. Man piemēram savulaik varēja summu palielināt kad bija vajadzīgs kredīts un tīri labi viss izdevās
01.12.2023 19:08
Kā lai tagad izprot ātri kurš remonta kredīts vislabākais. Steidzami dzīvokļa remonts jāveic bet naudu papildus gan vajag
09.01.2024 18:46
Toms - tak paskaties taja kreditu salidzinasana un tur viss bus paradits, kas izdevigs kas ne tik izdevigs un izvelies to kuru tu pats gribi
18.04.2024 17:25
Vai remonta kredīts no 18 gadiem arī ir pieejams. vai tādu varētu saņemt arī pret dzīvokļa ķīlu kas pieder vecākiem?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!