Mājokļa kredīts nekustamā īpašuma pirkumam

Neatkarīga dzīves vieta un savs īpašums katram ir svarīgs, taču šāds pirkums paredz lielus izdevumus. Aizdevums mājokļa iegādei ir lielisks risinājums kā realizēt pirkumu un maksāt pa daļām. Ņemot vērā ka ir dažāda veida kredīti mājokļa iegādei atliek vien izvēlēties sev piemērotāko.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Aizņēmumi, kuri tiek izmantoti lai Iegādātos nekustamo īpašumu daudziem asociējas kā kredīti pret ķīlu. Lielākā daļa hipotekārie kredīti tādi ir, tomēr pieejami arī pietiekami daudz līdzīgi aizdevumi bez ķīlas ar kuru palīdzību var veikt šāda tipa pirkumus.

Kredīti mājokļa iegādei

Nebanku kredītdevēji ir tie, kuri savos pakalpojumos ir ļoti elastīgi un tiek piedāvāts pat tāda veida mājokļa kredīts ar kura palīdzību nekustamais īpašums ir nopērkams bez nekāda papildus apgrūtinājuma. Lai pie tādas iespējas nonāktu, jāveic visu kredītu salīdzināšana ne tikai balstoties uz finansiālo izdevīgumu, bet ņemot vērā arī papildus nosacījumus. Finanšu pakalpojumu veidi, kurus var izmantot dažāda tipa nekustamā īpašuma iegādei var būt sekojoši:

  • vienkāršs naudas aizdevums (noderēs arī kā kredīts pirmajai iemaksai),
  • patēriņa kredīts remontam,
  • aizdevums pret dzīvokļa ķīlu,
  • kā arī klasiskais hipotekārais kredīts.
Hipotekārie kredīti

Mūsu novērojumi liecina, ka salīdzinoši bieži, ja plānotais īpašums nav pārāk dārgs, tā iegādei tiek izmantots iespējami izdevīgākais patēriņa kredīts dzīvokļa remontam. Jā - tā arī drīkst darīt. Ne mazāk svarīgi ka tieši šādā veidā paveras plašākas iespējas personām ar sabojātu kredītvēsturi. Tomēr neatkarīgi no tā katra kredītu kompānija savu klientu izvērtē individuāli un piedāvās tieši Jums atbilstošāko risinājumu.

bilde mājokļa kredīts nekustamā īpašuma pirkumam
Mājokļa kredīts nekustamā īpašuma pirkumam
MansKredits.lv logo

Komentāri (11)

10.07.2023 22:10
Mājokļa kredīts - nav tas pats bankas hipotekārais kredīts ?
12.07.2023 15:46
Nedomaju vis - hipotekara kredita izmaksas skiet ir lielakas neka tam kas seit pieminetais kredits majoklim
18.07.2023 17:06
Cik llabi ka man sanāca un vajadzēja tik mazu summu ka noderēja pat patēriņa kredīts mājoklim - un tas nebūt ne līdzīgs pat tam ko bankas piedāvā - tur tak hipotekārais ar euribor pat
20.07.2023 18:16
KO tad ja man tas mājokļa kredīts remontam tikai vajadzīgs ne pirkumam - tas būs šis vai kāds cits finanšu pakalpojums ?
08.08.2023 19:12
Domāju ka izmanto kaut vai būtu kredīts dzīvokļa remontam .. kāda nozīme ko remontā.. ja jau nāk kā parasts kredīts mājoklim
22.08.2023 17:41
Cik saprotu ka par šo var pirkt visu kas vien skaitās nekustamais īpašums ja ?
01.09.2023 15:25
Tā sanāk... pērc kaut garāžu - es vispār paņēmu to kas ir kredīts pret dzīvokļa ķīlu un nopirku gan moci gan garāžu kur to glabāt..
07.09.2023 16:59
Ja jau summu var dabūt lielāku tad forši ka tā vairākus pirkumus zem viena palikt... vismaz zini ka ir tikai viens maksājums un procentu likme - būtu jābūt ka tas arī ir izdevīgs kredīts nekā ja atsevišķi katrs
27.09.2023 17:35
Vai te maz iespējams hipotekārais kredīts lai nopirktu normālu īpašumu - vai tikai tās summas tādas ka labi ja iespējams pirkt vienistabas dzīvokli tikai ?
15.11.2023 18:09
Šis pats kredīta veids vai kāds cits jāizvēlas ja nepieciešams aizdevums vasarnīcas iegādei
28.12.2023 18:57
Man jau šķiet pats nosaukums - mājokļa kredīts - visu pasaka priekšā. Pērc visu kur iekšā vari dzīvot un to nosaukt par savu mājokli

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!