Kredīts pret nekustamo īpašumu

Tradicionālie finanšu risinājumi ne vienmēr piedāvā nepieciešamo summu, kamēr lielāku finansējumu uz labākiem nosacījumiem var piedāvāt kredīti pret ķīlu jo tā ir kā garantija aizdevējiem no aizņēmēja. Svarīgi, ka šie kredīti ir izmantojami jebkuram Jūsu mērķim un izdevumiem.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Viens no populārākajiem šāda veida aizņēmumiem ir aizdevums pret nekustamo īpašumu, kas paredz iespēju Jums aizņemties naudas līdzekļus ar limitu sava īpašuma vērtībā.

Aizdevums pret dzīvokļa ķīlu

Nevienam nav noslēpums, ka gadījumos, kad nepieciešams aizdevums, par tā piešķiršanu, katru aizņēmēju vērtē individuāli un pēc ļoti daudziem kritērijiem. Katra kredītu kompānija šos kritērijus mēdz noteikt prioritāri pēc saviem ieskatiem, tomēr nemainīgi par galvenajiem parametriem tiek uzskatīti personas kredītreitings un maksātspēja.
Dažādi kritēriji potenciālo piedāvājumu arī atšķirīgi ietekmē. Vairumā gadījumos ietekmēta tiek procentu likme un pieejamais kredīta limits. Šos piedāvājuma parametrus, kā jau sākumā minējām, ietekmēt var arī pats aizņēmējs, izvēloties saņemt kredītu ar nodrošinājumu, kas var būt galvotājs vai ķīla. Ņemot vērā, ka nekustamais īpašums tiek augstu vērtēts kā nodrošinājums, nebanku kredītdevēji pie kuriem tiek piedāvāts kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu ir iecienīta aizņēmēju izvēle. Par nekustamā īpašuma ķīlu var kalpot Jūsu:

  • māja vai viensēta,
  • dzīvoklis,
  • zeme un pat mežs.
Kredīti pret ķīlu

Šāda veida aizdevumi bieži tiek izmantoti lielākiem pirkumiem - pat auto iegādei. Tādēļ droši varam apgalvot, ka pat aizdevums pret dzīvokļa ķīlu rezultātā var izrādīties kā izdevīgākais auto kredīts no visām iespējām vai ļoti izdevīgs patēriņa kredīts attiecīgam pirkumam.
Vienmēr kad izlemjat aizņemties, pārbaudiet visas iespējas, kādas Jums tiek piedāvātas un ieskatieties kādu informāciju atspoguļo kredītu salīdzinājums, jo tikai tā Jūs varēsiet pārliecināties par to vai kredīti pret ķīlu ir labākais piedāvājums vai tomēr kāds cits no tiem, kā arī, nepieciešamības gadījumā konsultējieties ar speciālistiem.

bilde kredīts pret nekustamo īpašumu
Kredīts pret nekustamo īpašumu
MansKredits.lv logo

Komentāri (10)

01.09.2023 15:37
Gribu pirkt auto bet nekur nesanak sanemt kreditu - vaj so varijantu var arī seit.. ja man ir dzivoklis galvenajs laj ir nauda masinai
05.09.2023 17:30
gan jau ka droši vari izmantot - es šādi nopirku reiz otru īpašumu - ja ir iespēja saņemt kredītu tad aizdevums pret ķīlu ir variants - pēc tam jau var domāt kuru izīrēt un kurā pašam dzīvot
07.09.2023 16:23
cik atminos tad kredīti pret ķīlu ir gadījumos ja nesanāk pat aizdevums ar sliktu kredītvēsturi
15.09.2023 17:04
Tak ne tā... paskat.. kredīts ar ķīlu dod iespēju saņemt lielāku summu - tur gan laikam viss atkarīgs kas ir tā ķīla
27.09.2023 09:37
Ja man neviena kredītu kompānija nespēj piešķirt nieka 1500 eur - vai tik maza summa arī iespējama ja kredīts pret NĪ ķīlu tiek ņemts ??
12.10.2023 14:30
Man šķiet ka nē, bet varu kļūdīties.. taču šķiet ka uz tādām summām bija iespējams kredīts pret auto ķīlu
15.11.2023 17:58
Vai par nekustamā īpašuma ķīlu var kalpot arī dzīvoklis ar izpirkuma tiesībām kas tiek iegādāts jau ?
01.12.2023 19:06
Vajadzētu vienu tehnikas vienību iegādāties. Kredīts pret māju taču skaitās ka varu pirkt jebko va ne?
09.01.2024 18:44
Te vienkārši uzrakstīts par to ja ķīla ir nekustamais īpašums bet cik zinu nav svarīgi - visi kredīti pret ķīlu ir lai izmantotu viņus kā vien gribi.
18.04.2024 17:08
Pēc loģikas jau laikam tā arī sanāk jā. Vienīgais jau arī padomāt tomēr kā mērķtiecīgi aizdevuma summa jāizmanto, citādi sanāk saņemt kredītu un beigās iztērē nelietderīgiem pirkumiem

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!