Kredīts mājokļa iegādei un remontam

Sava mājvieta ir katra cilvēka sapnis un mērķis, taču ne vienmēr finansiālā situācija sniedz iespēju iegādāties tieši to ko kāro sirds. Tomēr, kad tiek meklēts finansējums savas mājvietas iegādei pie kredītu kompānijām, lielāka pieejamā summa var kalpot arī kā aizdevums remontam, ja tāds nepieciešams, kad tiek pirkts nekustamais īpašums. Taču, ja jāveic remonts, pieejami daudz un dažāda veida kredīti lai segtu tā izmaksas.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Mājokļa iegādei ir pieejami vairāki veidi, kā iegūt finansējumu. Visizplatītākie ir hipotekārie kredīti un patēriņa kredīti ar mājokļa ķīlu, kuri tiek dēvēti kā ilgtermiņa aizdevumi. Vienlaikus jāpiemin, ka aizdevums remontam, atkarībā no tā cik liela summa nepieciešama var būt arī kā īstermiņa kredīts.

Aizdevums mājas remontam

Hipotekārais kredīts pēc savas būtības ir tāda veida aizdevums mājokļa iegādei, kad aizdevumu izsniedz pret nodrošinājumu, kā piemēram kredīts pret dzīvokļa ķīlu kur tieši pirktais dzīvoklis kalpo kā ķīla, līdz tiek veikta pilna kredīta atmaksa. Ņemot vērā, ka šāda veida aizdevumi ir ar salīdzinoši garu termiņu, ieteicams uzreiz apzināt arī nepieciešamos līdzekļus remontam, jo viens kredīts ar lielāku summu var sniegt iespēju ietaupīt, jo arī procentu likme būs viena, skaidri definēta un salīdzinoši mazāka. Tomēr ja nepieciešama salīdzinoši maza summa, arī izdevīgs patēriņa kredīts noderēs kā:

Kredīts dzivokļa remontam
  • aizdevums mājas remontam,
  • neliela īpašuma iegādei,
  • esošā īpašuma teritorijas labiekārtošanai
  • un pat kā kredīts dzīvokļa remontam.

Iespēju saņemt pēc iespējas labākus aizdevuma nosacījumus ietekmē daudz un dažādi faktori. Tostarp gan Jūsu kredītvēsture un kredītreitings, gan arī īpašuma vērtība, gadījumos, ja tas tiek izmantots par nodrošinājumu, lai varētu saņemt kredītu. Tā pat arī ieteicams vienmēr salīdzināt kredītus un izvēlēties sev piemērotāko, kā arī noteikti konsultējieties ar kredītu speciālistiem, lai saņemtu savai situācijai labāko un piemērotāko risinājumu.

bilde kredīts mājokļa iegādei un remontam
Kredīts mājokļa iegādei un remontam
MansKredits.lv logo

Komentāri (9)

27.06.2023 17:44
Tas gan ir labais - hipotekārais kredīts sevī ietver pirkuma un remonta izdevumus - man tas noderētu - izskatās ka labs aizdevums priekš manis
03.07.2023 17:23
Vai šis varbūt arī tikai kā kredīts dzīvokļa remontam nevis iegādei?
12.07.2023 16:02
Jādomā ka var gan.. mājokļa kredīts vai kredīts dzīvoklim - baigā nozīmē domāju nebūs - ir un paliek nekustamais īpašums
20.07.2023 18:18
Gribu lai man būtu piešķirts mājokļa kredīts bez ķīlas ... citādi visi nebanku aizdevēji man liek riskēt
22.08.2023 17:34
Kāds var paskaidrot - vai pareizi sapratu - sanāk varu saņemt kredītu uzreiz tādam dzīvoklim kas ir avārijas stāvoklī lai sanāk arī kredīts dzīvokļa remontam vai tad būs tikai remontam un ne iegādei ?
14.09.2023 17:04
Kā ir vai kredīts guļbūvēm arī tiek piršķirts vai tikai mājām kurām lietie pamati?
07.11.2023 17:46
oo šis gan labs jautājums. Tagad jau ļoti populāras ir moduļu mājas kredīts būtu vajadzīgs jo gribu tieši tāda tipa māju
14.12.2023 18:20
Man draugi ņēma kredītu modulenei - tur vispār neko neprasīja. Galvenais, lai zemes grāmatā pats esi īpašnieks un pēc tam to uzrādi. Kredīts mājai jau vien pasaka ka galvenais lai tā ir māja
06.03.2024 18:11
Gribu pirkt dzīvokli bet bankā vajadzīga pirmā iemaksa. vai šis kredīts kā pirmā iemaksa arī der un vai tā drīkst rīkoties vispār?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!