Kredīts ārzemēs strādājošajiem

Mūsdienās, salīdzinoši daudzi, ārzemēs strādājošie joprojām meklē iespējas aizņemties. Tādēļ svarīgi, ka ikvienam pieejami visa veida aizdevumi, tostarp personām ar darba vietu ārzemēs, sniedzot arī tiem iespēju realizēt savas ieceres. Ne mazāk svarīgi, ka pieejami kredīti visiem mērķiem, lai piedāvātu katrai situācijai atbilstošāko un izdevīgāko.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Salīdzinoši liels skaits personu, kuras izvēlas strādāt ārpus Latvijas, situācijās, kad nepieciešams aizdevums, savas iespējas aizņemties meklē, izvērtējot, ko piedāvā kredīti internetā. Šī ir lieliska iespēja, kā latvieši ārzemēs, var noskaidrot sev pieejamo finansiālo palīdzību, kādu sniedz nebanku kredītdevēji Latvijā.

Naudas aizdevumi internetā

Naudas un patēriņa kredīts pirkumiem ikdienā noder ikvienam, tostarp personām, kuras dzīvo un strādā ārpus Latvijas. Šādi vienkārši naudas aizdevumi internetā ir izmantojami praktiski visa veida izdevumiem, tomēr, lai tos saņemtu ārzemēs strādājošie, tiem noteikti jābūt bankas kontam, kādā no Latvijas bankām.

Šādus aizņēmumus pārsvarā izmanto, lai saņemtu nelielu summu ar salīdzinoši īsu atmaksas termiņu, neparedzētu izdevumu segšanai vai neplānotu pirkumu veikšanai. Samērā daudziem šāds skaidrojums liek domāt ka tie būs ātrie kredīti, tomēr arī tie kļuvuši gana draudzīgi aizdevumi, lai pēc iespējas ātrāk un ērtāk saņemtu finansiālu palīdzību kad vajadzīgs steidzams kredīts. Lielākā to priekšrocība, neatkarīgi no tā kur dzīvojat vai strādājat, ir tā, ka par iztērēto kredīta summu netiek pieprasīti nekādi pirkuma dokumenti vai čeki.

Patēriņa kredīti online

Svarīgi paturēt prātā, ka šādi īstermiņa aizdevumi ir saistīti ar augstākām procentu likmēm un stingrākiem nosacījumiem salīdzinājumā ar tādiem kā ilgtermiņa kredīti konkrētam mērķim, piemēram pērkot automašīnu vai nekustamo īpašumu.

Aizdevumi auto iegādei personām, kuras gūst ienākumus jeb strādā ārzemēs, ir plaši pieprasīts finansējuma veids ar mērķi iegādāties automašīnu. No iespējām, kā iegūt finansējumu, pieejams ir gan auto kredīts ārzemēs strādājošajiem, gan arī auto līzings. Šie aizdevumu veidi savā starpā ir atšķirīgi ar vairākiem parametriem, tomēr, tieši ārzemēs strādājošajiem, mūsuprāt, piemērotākais būs izdevīgs auto kredīts kuram ir zemāka procentu likme un papildus sniedz tādas priekšrocības kā:

Auto kredīti ārzemēs strādājošajiem
  • finansējums līdz pat 25’000 €,
  • automašīna uzreiz klienta īpašumā,
  • saņemt finansējumu, auto pirkumu veicot 60 dienu laikā,
  • nav nepieciešams auto vērtējums,
  • bez obligātas KASKO apdrošināšanas un citas ērtības.

Šāda veida kredīts īpaši piemērots gadījumos, ja pirkt mašīnu plānojat citā valstī, savukārt līzings automašīnai būs nozīmīgs finansējuma veids tiem ārzemēs strādājošajiem, kuriem objektīvu iemeslu dēļ autokredīts nebūs pieejams vai plānots pirkt mašīnu Latvijā. Jāņem vien vērā, ka atsevišķos gadījumos, lai pārliecinātos par stabilu oficiālu darba vietu, līzinga kompānijas var pieprasīt tādu papildus informāciju kā darba līgums un algas lapiņas, kuras izsniedz ārzemju uzņēmumi saviem darbiniekiem. Salīdzinoši reti, tomēr, līzinga gadījumos, var tikt noteikta arī pirmā iemaksa.

Kredīti nekustamā īpašuma iegādei

Dažādi mājokļa kredīti kā izvēle saņemt finansējumu noderēs tiem, kuri plāno vai plānos atgriezties uz dzīvi Latvijā. Šie ir tāda veida aizņēmumi kā kredīts mājokļa iegādei vai aizdevums remontam, ar kura palīdzību saņemtos naudas līdzekļus var izlietot arī mēbeļu vai sadzīves tehnikas iegādei. Mēs ticam, ka nozīmīgu lomu šādi aizdevumi spēlē arī tiem, kuri vēlas palīdzēt saviem tuviniekiem, brīžos kad tiem nav iespējams piedāvāt aizdevumu. Tādēļ persona, kura strādā ārzemēs, ja ne vienmēr var pretendēt uz kredītu kā galvotājs, tad noteikti tiks izvērtētas iespējas saņemt kredītu kā aizņēmējam uz savu vārdu.
Daudziem no mums, kredīti nekustamā īpašuma iegādei asociējas ar tādiem aizdevumiem, kuriem nepieciešama pirmā iemaksa vai līdzīgi kā kredīts pret ķīlu. Tomēr, laikam ejot, nebanku aizdevēji spējuši rast tādu risinājumu kā mazais mājokļa kredīts bez pirmās iemaksas neliela īpašuma iegādei vai remontam esošā īpašumā, kas arī sekmēs labvēlīgus apstākļus dzīves vietas labiekārtošanai.

Aizdevumu apvienošana internetā

Arī esošo kredītu apvienošana kā finanšu pakalpojums ir iecienīts starp latviešiem ārzemēs. Kā jau lielai daļai zināms, vairāki aizdevumi vienlaikus var radīt papildus finansiālo slogu, kas, savukārt, ietekmē gan personisko kredītreitingu, gan kredītvēsturi. Ja Jums ir vairāki aizdevumi, iespējams pat ar kavētiem maksājumiem vai pat parādi, šo kredītu apvienošana vienā var palīdzēt ietaupīt naudu un uzlabot Jūsu finanšu situāciju kopumā. Aizdevumu apvienošana ir iespēja samazināt ikmēneša maksājumus, vienlaikus samazinot procentu likmes un atmaksas termiņu.
Apvienot kredītus nozīmē, ka Jums tiek piedāvāts jauns aizdevums ar kura palīdzību tiek veikta kredīta atmaksa visiem esošajiem aizdevumiem. Tādā veidā tiek nodrošināts aizdevums ar vienu skaidru maksājumu, kuram ir viena fiksēta procentu likme.

Aplūkojot šīs iespējas, kā pieejams kredīts ārzemēs strādājošajiem, varam secināt, ka iespējas ir ļoti plašas. Svarīgi katram izvirzīt skaidru aizdevuma mērķi kādam to plānojat izmantot, lai katrs tiktu pie sev pieejamā izdevīgākā kredīta konkrētajā situācijā. Atgādināsim vien ieskatīties visos piedāvājumos un salīdzināt kredītus ne tikai pēc to kāda procentu likme tiek piešķirta, jo, to vai konkrētais aizdevums būs izdevīgākais kredīts, nosaka arī atmaksas nosacījumi un papildus priekšrocības.

bilde kredīts ārzemēs strādājošajiem
Kredīts ārzemēs strādājošajiem
MansKredits.lv logo

Komentāri (6)

27.12.2023 17:01
Vai aizdevumu ārzemniekiem arī līdzīgi izsniedz - tikai privātie aizdevēji Latvijā?
28.12.2023 19:13
Šis labs variants. Tik daudzi aizbraukuši darbā uz ārzemēm. labi ka ja neko citu Latvijā viņiem nenodrošina tad vismaz naudas kredīts kā finansiāls atbalsts sākumam ārzemēs ir dabūnams
18.01.2024 10:56
Man īsti nesanāca kā gribēju. Labi ka saglabāju Latvijā īpašumu - vismaz kredīts pret ķīlu sanāca
01.02.2024 17:17
Tagad taču tik plašas iespējas, es brīnītos ja ir kāds kuram neizdodas saņemt kredītu. Un pat ja tā, ne jau tikai kredītu kompānijas Latvijā eksistē. Kur strādā tur arī lai iesniedz kredīta pieteikums
22.02.2024 18:17
Man piemēram ir darbs nīderlandē un man izdevās pat saņemt kredītu lai palīdzētu mammai. Pareizāk sakot tas bija mammai aizdevums ar galvotāju kur es kā galvotājs varēju visu sakārtot. Katram jau laikam sava situācija un ispējas
12.03.2024 16:42
Tagad šķiet aizvien grūtāk saņemt kredītu ja nav darbs Latvijā - atceros agrāk vispār neskatījās kur strādā bet tagad.. nedod Dievs ka no tevis netiek saņemti nodokļi Latvijā. Nezinu kā citiem bet mana pieredze rāda ka nesanāk baigi daudziem

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!