Kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu

Lieliem dzīves mērķiem nepieciešams arī lielāks finansējums, tādēļ drošākais veids kā aizņemties lielāku summu ir aizdevums pret nekustamo īpašumu kas iespēju robežās ļauj īstenot visas savas ieceres ikvienam no mums. Dažādi nekustamā īpašuma kredīti piedāvā ļoti plašas iespējas realizēt savus plānus.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Finanšu nozarē zināmie aizdevumi, kuriem ir saistība ar nekustamiem īpašumiem, visbiežāk tiek saistīti ar tā pirkšanu vai pārdošanu jeb iegādi. Tomēr, ja Jums jau pieder nekustamais īpašums pastāv ļoti plašas iespējas to izmantot par nodrošinājumu un saņemt kredītu kā papildus finansējumu jau citu mērķu īstenošanai. Populārākie šādi risinājumi ir:

Mājokļa remonta kredīts visbiežāk tiek izmantots plašu remontdarbu veikšanai, tādēļ daudziem var šķist, ka nelielu papildus finansējuma summu nemaz nav iespējams saņemt uz labiem nosacījumiem, taču tā nav. Arī nelielu summu izmantojot, nodrošinājumu iespējams saņemt, lai veiktu nelielus darbus vai vienkārši iegādāties mēbeles. Tomēr jāņem vērā, ka kredīts pret mājas ķīlu pēc savas būtības ir ilgtermiņa aizdevums kuram noteikta minimālā summa, kas kā parametrs katram aizdevējam noteikti būs atšķirīgs. Savukārt, situācijās, kad nepieciešams pēc iespējas lielāks finansējums, jāsaprot tas, ka kredīta limitu ietekmēs nekustamā īpašuma vērtība tirgū, nevis tā kadastrālā vērtība. Tādēļ svarīgi izvērtēt vairākas iespējas, jo ne jau visiem pieder māja, kādam tas varbūt ir neliels dzīvoklis, un, atkarībā no tā kādā apmērā nepieciešams aizdevums, atšķirties var vairāki aizdevuma parametri, ņemot vērā, ka aizdevums dzīvokļa remontam nemaz nav nepieciešams tik liels, kā tas ir privātmājas gadījumā.

Kredīts dzīvokļa remontam un tā labiekārtošanai tiek izmantots gan plānojot remonta darbus, gan arī neplānotu darbu veikšanai. Ja remontdarbi tiek plānoti un tiem ir nepieciešams aizdevums remontam svarīgi apzināties arī iespējamās izdevumu svārstības. Tādēļ, plānojot mēs ieteiktu izmantot mazliet lielāku aizdevuma summu, ja tas iespējams, un nodrošināties gadījumiem, lai naudas līdzekļi pietiktu visiem darbiem, paredzot arī iespējamās papildus izmaksas. Tā pat, veicot remontu, salīdzinoši bieži tiek mainītas visas sadzīves iekārtas un ne tikai. Tādēļ ņemiet vērā, ka šis aizdevuma veids sniedz iespēju to izmantot arī tādiem papildus izdevumiem, kā:

  • mēbeļu iegādei,
  • sadzīves tehnikas pirkumiem,
  • atsevišķu pakalpojumu rēķinu apmaksai, kuri saistīti ar nekustamā īpašuma uzturēšanu.

Protams, liela daļa izvēlas izmantot iespējas, kad pieejams kredīts bez ķīlas, īpaši ja tas nepieciešams ātri un gadījumos kad jāveic neplānots dzīvokļa remonts. Šādās situācijās svarīgi izvērtēt vai izdevīgs patēriņa kredīts nesīs vēlamo ilgtermiņā bez lieliem izdevumiem. Finanšu tirgus tendences norāda, ka arī aizdevumi pret ķīlu saņemami gana ātri, kā arī tie var izrādīties vēl izdevīgāki un pieejamāki.
Tā pat remonta kredīts pret dzīvokļa ķīlu ieguvis ļoti lielu popularitāti ne tikai pilsētnieku vidū, jo tas ir izmantojams arī lauku īpašumu labiekārtošanai. Svarīgi vien tas, lai konkrētā dzīvokļa īpašnieks esat Jūs pats vai kāds Jūsu tuvs radinieks. Vienlaikus šādiem mērķiem ir pieejami arī citi finanšu pakalpojumi pat tad,, ja lauku īpašums ir bez apbūves.

Aizdevums pret zemes ķīlu ir ļoti plaši izmantojams, turklāt dažādiem mērķiem, ja vien Jums pieder zemes gabals. Liela daļa cilvēku šāda tipa aizdevumu saista ar mērķiem kuri attiecināmi uz konkrēto zemes gabalu:

  • lauksaimniecības tehnikas iegādei,
  • saimniecības ēkas būvniecībai,
  • pārvietojamās pirts pirkumam,
  • un protams kā kredīts mājas būvniecībai.

Personas, kuras savā īpašumā ieguvušas zemi, neapšaubāmi domā par savu mājokli. Kredīts būvniecībai kā aizdevums pret zemi noteikti ir labs atbalsts būvniecības darbu uzsākšanai, bet, lai finansējums būtu pietiekošs pilnīgi visiem būvniecības darbiem, svarīgi jau laicīgi apzināt visus iespējamos piedāvājumus, jo atsevišķās kredītu kompānijās var atšķirties arī aizdevuma summas limiti.

Noslēgumā vēlamies uzsvērt arī tādas iespējas, kuras vien iespējamas ja konsultēsieties ar kredītu speciālistiem. Īpaši nebanku kredītdevēji ir tie kuri spēj piedāvāt ļoti daudz alternatīvu iespēju tā, lai Jums būtu pats izdevīgākais aizdevums kāds vien pieejams. Un kā jau visiem zināms, kredīti pret ķīlu sniedz iespējas saņemt gan lielāku finansējumu, gan arī procentu likme ir zemāka. Par lielisku piemēru varam pieminēt iespēju kad tiek piedāvāts izdevīgs auto kredīts pret nekustamo īpašumu. Tradicionālie aizdevēji un bankas, iespējams Jums neatklās šādas viltības, taču tas viss ir iespējams. Galvenais nosacījums nebaidīties ieskatīties vairākos piedāvājumos un izvērtēt visas iespējas, kuras piedāvā kredītu salīdzināšana. Tā iespējams ir tieši Jūsu veiksmes atslēga kā ietaupīt pietiekami lielu naudas summu uz procentu maksājumiem.

bilde kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu
Kredīti pret nekustamā īpašuma ķīlu
MansKredits.lv logo

Komentāri (8)

28.09.2023 15:08
Uuuu - ļoti vērtīga informācija... paldies.. bet vai remonta kredīts pieejams arī īres dzīvoklim ?
04.10.2023 16:38
te jau izklausās ka dari ko gribi - galvenais ka tev ir nekustamais īpašums .
12.10.2023 14:27
Vajadzīgs kredīts pret zemes ķīlu - gribu pats savu māju būvēt...
31.10.2023 17:58
Vai tad visi nekustamie īpašumi Latvijā tiek finansēti. Dzirdēju ka ir kredītu kompānijas kuras konkrētos reģionos nemaz nefinansē vai ar šausmīgiem procentiem
10.11.2023 17:46
Protams ka finansē un jā - tur jau tie noteikumi un procentu likme tiešām atkarīga no lokācijas kur atrodas konkrētais nekustamais īpašums
01.12.2023 19:02
Nekustamais īpašums jau pats par sevi ir vērtīgs, tāpēc jau arī tās kredīta summas pieaug bet tagad dēļ tā euribor visiem galvas sajauktas nevar saprast kas būs
09.01.2024 18:42
Pagaidiet Jūs te par to kā pirkt nekustamo īpašumu vai tas euribor ietekmē pat vienkārši ja kredīti pret ķīlu ?
08.04.2024 18:03
Jebkurā gadījumā man saprotams ir tas ka ja vajadzīgs kredīts tad jāskatās ko var dabūt. Jo tagad laikam viss tā iekārtots ka salīdzināt aizdevumus ir tik noderīgi un paņemt pašam to kas patīk nevis kā agrāk pie viena aizgāji, ko piešķīra to iedeva un viss

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!