Izdevīgs kredīts dzīvokļa remontam

Mums visiem patīk dzīvot sakārtotā vidē, bet ja pietrūkst finanšu līdzekļi, labiekārtot dzīves vietu palīdzēs dažādi kredīti remontam nekustamajā īpašumā, kurā dzīvojat. Un nebūs svarīgi vai tā ir māja, dzīvoklis vai kāds cits nekustamais īpašums. Galvenais salīdzināt kredītus un izvēlēties sev piemērotāko.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredītu salīdzināšana

Mūsdienās mājokļa remonts un labiekārtošana ir viens no populārākajiem veidiem, kā uzlabot savas dzīves vietas funkcionalitāti, estētiku un arī palielināt tās vērtību.

Kredīts dzīvokļa remontam

Kredīts mājokļa remontam ir finansiāls risinājums, kas ļauj jums aizņemties naudu, lai veiktu visus plānotos remonta darbus uzreiz, bet par izdevumiem maksāt pa daļām. Šāda veida aizņēmumi var būt kā ilgtermiņa kredīti, tā arī īstermiņa aizdevumi. Viss atkarīgs no tā, cik plašs remonts tiek plānots vai ir nepieciešams. Pēc šāda veida kritērija, mēs iesakām arī izvērtēt to, kurš no kredīta veidiem Jūsu situācijai būs piemērotākais.
1. Patēriņa kredīts dzīvokļa remontam:
Šis ir vienkāršākais un visbiežāk izmantotais aizdevuma veids nelielam remontam un var tikt izmantots kā īstermiņa aizdevums. Ierasti šis ir aizņēmums, kuram nav nepieciešams nodrošinājums - ne ķīla, ne galvojums.

Kredīts mājokļa remontam

2. Hipotekārais kredīts mājokļa remontam:
Aizņēmuma veids kā ilgtermiņa kredīts pret ķīlu vai cita veida galvojumu. Par ķīlu ierasti kalpo pats nekustamais īpašums, kuru plānojat remontēt, taču var tikt izmantots arī kā aizdevums ar galvotāju.

3. Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu:
Arī šis aizņēmuma veids, jau pēc pakalpojuma nosaukuma, norāda, ka tie ir kredīti pret ķīlu. Konkrēti šajā gadījumā, tas var kalpot kā kredīts dzīvokļa remontam ar cita nekustamā īpašuma ķīlu. Turklāt šis pakalpojums ir stipri pieejamāks lielākam personu lokam kā aizdevums ar sliktu kredītvēsturi.

Svarīgi, lai kādu aizņēmuma veidu arī izvēlaties, izvērtējiet visas iespējas un, lai tas būtu izdevīgākais aizdevums tieši Jums, ieteicama arī kredītu salīdzināšana pirms veicat izvēli par labu kādam no piedāvājumiem.

bilde izdevīgs kredīts dzīvokļa remontam
Izdevīgs kredīts dzīvokļa remontam
MansKredits.lv logo

Komentāri (10)

21.07.2023 13:20
Vai tad uzreiz kredīts pret dzīvokļa ķīlu tiek skatīts kā variants ja to izvēlos ? - kā izvēlēties
03.08.2023 17:27
Es domāju ka nē.. gan jau parastais patēriņa kredīts mājoklim un bez nekādām ķīlām arī ir kā opcija
08.08.2023 19:02
Es gan ppar to ka sievai jajanak ka garantam vai ka tur tas skaitas.. laikam kredits ar galvotaju ... kam man aizdevums pret kilu risket
18.08.2023 18:13
Kruta - sievu izmantotāji dižie.. labāk pamēģini vai nesanāk patēriņa kredīts remontam - nekādu ķīlu un nevajag galvotāju kredītam ...
01.09.2023 16:27
Ne jau visiem tādas iespējas Igor... es pat biju gatava tam ka vīrs prasīs - zinot ka pašam viņam tikai kredīti ar sliktu vēsturi sanāktu un tas jau nebūt nesanāks izdevīgākais kredīts
07.09.2023 16:55
Vai izdevīgākais kredīts nebūs tad ja tas būs pret ķīlu.. dzirdēju ka kredīts pret dzīvokļa ķīlu ir ar zemāku procenta likmi - vai es ko jaucu
27.09.2023 17:32
Ja jau es pērku visu parastā veikalā, materiālus un mēbeles.. tad tas taču patēriņa kredīts cik saprotu, bet kā ir ja man īsti neizdodas saņemt kredītu tik vienkārši... vai aizdevums pret dzīvokļa ķīlu ir vienīgais risinājums?
15.11.2023 18:07
Dzīvokļa remonts jau pabeigts bet iztērēju visus iekrājumus. Ja ir saglabājušies čeki par izmaksām, vai ir iespēja paņemt remonta kredīts un uzrādīt tos izdevumus ar veciem datumiem?
14.12.2023 17:59
Tak vispār neko nevajag uzrādīt. Kad man bija vajadzīgs aizdevums remontam man pēc tam tikai paprasīja ka jāuzrāda zemes grāmata
06.03.2024 18:06
Kāpēc Zemes grāmata vai tiešām nedrīkst saņemt kredītu lai arī īrētā dzīvoklī kur prasās kosmētiskais remonts ?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!