Ilgtermiņa kredīts ar iespēju atmaksāt ātrāk

Vienmēr kad nepieciešams aizdevums, mēs visi domājam un cenšamies ieplānot nosacījumus kādus katrs pats vēlamies. Tomēr neaizdomājamies, ka izdevīgāk aizņemties, ja izmantots tiktu ilgtermiņa aizdevums kuru ir iespējams izmaksāt pirms termiņā - tādā veidā arī ietaupot. Arī šādus kredītus vēlams iepriekš izvērtēt un salīdzināt, lai papildus ietaupījumam izvēlētos pašu izdevīgāko.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredītu salīdzināšana

Ilgtermiņa kredīti mēdz būt dažādi un to būtība jau pašā nosaukumā nosaka, ka šāda veida aizdevums būs uz salīdzinoši garu atmaksas periodu. Taču, ja tiek izmantota kredīta pirmstermiņa atmaksa, Jūs ar garantiju iegūstat ietaupījumu neatkarīgi, lai cik liels tas arī būtu.

Ilgtermiņa aizdevumi

Iespēja atmaksāt kredītu ātrāk nozīmē to, ka Jums vienmēr ir iespējas veikt lielākus ikmēneša maksājumus vai nosegt visu atlikušo kredīta summu uzreiz, ja vien Jums ir pieejami naudas līdzekļi, kas ir uz to summu, kāda tajā brīdī ir aizdevuma atlikusī vērtība. Neatkarīgi no mērķa, kādam tiek izmantots ilgtermiņa kredīts, pastāv iespēja ātrāk atmaksāt tāda veida kredītus kā:

  • auto kredīts un autolīzings,
  • dažādi naudas aizdevumi un patēriņa kredīti,
  • arī aizdevumu apvienošana,
  • un pat hipotekārā kredīta pirmstermiņa atmaksa.
Ilgtermiņa aizdevums pret ķīlu

Jāatzīmē arī tas, ka kredīti ilgtermiņā salīdzinoši bieži tiek nodrošināti ar dažāda veida nodrošinājumu un tad tas ir kā ilgtermiņa aizdevums pret ķīlu kurš jau ir stipri pieejamāks arī personām ar sliktu kredītreitingu. Tā piemēram, ilgtermiņa kredīts pret dzīvokļa ķīlu vai cita veida hipotekārais kredīts ar sliktu kredītvēsturi.
Katram pašam iespējams nebūs precīzi aprēķināms izdevīgums un kāds varbūt nesapratīs, kā var būt izdevīgs kredīts ja tas tiek ņemts uz garāku termiņu. Tādās reizēs iesakām konsultēties ar kredītu speciālistiem, lai saņemtu gan skaidrojumu, gan precīzāku aprēķinu kā pierādījumu šim faktam.

bilde ilgtermiņa kredīts ar iespēju atmaksāt ātrāk
Ilgtermiņa kredīts ar iespēju atmaksāt ātrāk
MansKredits.lv logo

Komentāri (11)

05.07.2023 14:42
vai tad ir izdevīgi vilkt garumā vispār to kas jāatdod ar procentiem... īpaši nebanku kredīti domāju jāmaksā pēc iespējas ātrāk atpakaļ
10.07.2023 22:31
Cik man skaidroja ka izdevīgāks kredīts ir ar lielāku termiņu bet ja ātrāk veikta kredīta pirmstermiņa atmaksa
12.07.2023 15:50
nav teikts... tur jaskatas kada procentu likme - istermina krediti ari nav nemaz tik slikti
18.07.2023 17:09
Nu jā man ar sanāca labs mazais kredīts - protams ja pirktu ko dārgāku būtu arī vajadzīgs kredīts uz lielāku summu tad arī lielāks termiņš
03.08.2023 17:47
Līdz šim domāju ka šie privātie aizdevēji un ilgtermiņa kredīti ir nesavienojami termini.. izrādās kļūdos
22.08.2023 17:39
Ko tik mūsdienās nevar savienot.. nauda ir un paliek nauda - atkarīgs vien uz kādu termiņu tev aizdeva.. ātrais aizdevums vai patēriņa kredīts .. jāatdod būs noteiktajā laikā vienalga
07.09.2023 17:02
varbūt kādam ir info... ja man ir tas ilgtermiņa aizdevums, bet es vēlos pēc kāda laika atkal pagarionāt termiņu - tas ir reāli ka samazināsies maksājumi mēnesī?
27.09.2023 17:42
Cik man zināms tas jau papildus un sanāk maksas pakalpojums.. bet gan jau ka to visu var darīt - vienīgi nebūs vairs izdevīgākais kredīts nekā ja ātrāk tomēr izmaksātu
07.11.2023 17:58
Tā iespēja kad kredīta atmaksa iespējama ātrāka sanāk visiem, bet vai arī hipo kredītam ? Vai nebija tā ka hipotekārais kredīts pieļauj tikai reizi gadā veikt kaut kādu lielākas summas iemaksu ?
14.12.2023 18:06
Vai tad Ilgtermiņa kredīti tikai mājokļa iegādei domāti. Aizdevumi auto iegādei taču arī cik zināms ir ilgtermiņa kredīti. Cik īss tad vispār skaitās atmaksas termiņa lai teiktu ka tas ir īstermiņa aizdevums?
06.03.2024 18:09
Divdomīgi skan ka ilgtermiņa kredīts lai atmaksātu ātrāk vai tikai es tā sapratu un doma cita paslēpta ka kredīta pirmstermiņa atmaksa ātrākai atmaksai ?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!