Ilgtermiņa kredīti biznesam

Domājot par savu uzņēmējdarbību, finansiāls atbalsts kā kredīts uzņēmējiem biznesa uzsākšanai vai tā attīstīšanai sniegs iespējas ātrāk sasniegt vēlamos rezultātus. Dažādi īstermiņa aizdevumi vai ilgtermiņa kredīti var būt kā labs atspēriena punkts vai jauns grūdiens, lai Jūsu bizness turpinātu virzību uz augstākiem rezultātiem.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Aizdevumi biznesam ir būtisks finanšu instruments, kas var palīdzēt uzņēmumiem finansēt savus darbības, paplašināties vai sākt jaunus projektus. Īpaši svarīgs pamatkapitāls ir jaunajiem uzņēmējiem, tomēr nedrīkst aizmirst arī par uzņēmējiem, kuri vēlas attīstīt esošo uzņēmējdarbību.

Aizdevums jaunajiem uzņēmējiem palīdz pārvarēt grūtības, ar kurām saskaras ikviena persona, kura vēlas sākt savu biznesu ar ierobežotiem finanšu resursiem. Tie saucamie start up uzņēmumi ierasti izvēlas vērsties pēc palīdzības pie bankas, tomēr jāatzīmē, ka bankas aizdevums biznesam var nebūt tik pieejams šādiem jauniem uzņēmumiem. Turklāt diezgan detalizēti tiek vērtēta jaunā uzņēmuma biznesa plāns un konkrētās uzņēmējdarbības potenciāls.

Kredīts jaunajiem uzņēmējiem

Plašākas iespējas saņemt kredītu biznesam un elastīgāka izvērtēšana ar individuālu pieeju noteikti būs izmantojot finanšu pakalpojumus, kurus sniedz nebanku kredītdevēji. Pilnībā iespējams, ka arī šādi izvēloties aizdevumu, valsts atbalsts jaunajiem uzņēmumiem tiek nodrošināts.

Jaunie uzņēmumi finanšu līdzekļus, kurus saņem ar aizdevēju vai investoru palīdzību var izmantot vairākiem mērķiem:

  • kapitāla un apgrozāmo līdzekļu palielināšanai,
  • importa vai eksporta organizēšanai,
  • kā finansējumu jauniem projektiem,
  • auto parka izveidei vai paplašināšanai.
Aizdevumi uzņēmumiem

Visiem, jo īpaši jaunajiem uzņēmējiem, kuriem nepieciešams aizdevums, neskatoties kādam mērķim, svarīgi zināt, ka pamatā tiek piešķirts kredīts biznesam ar galvotāju, kur kā galvotājs uzņēmumam ir tās valdes loceklis.

Auto līzings uzņēmumam palīdz ikvienam uzņēmējam izveidot vai attīstīt savu auto parku. Neskatoties liels vai kāds mazais uzņēmums darba auto nepieciešams ikvienam, jo mūsdienu straujais ritms visiem pieprasa būt mobiliem, kas arī ir svarīgi attīstot savu uzņēmējdarbību.

Katram uzņēmējam svarīgi izvirzīt mērķi, lai būtu saprotams kāda veida automašīnas būs neieciešamas, lai maksimāli efektīvi tās tiktu izmantotas konkrētā biznesa vajadzībām. Tikai pēc tam, plānojot saņemt kredītu, jāizvērtē, kurš no veidiem kā auto iegāde uz uzņēmumu iespējama, ir piemērotākais konkrētajā situācijā - vienkāršs autokredīts, finanšu līzings vai tomēr operatīvais auto līzings uzņēmējiem.

Auto kredīts uzņēmumam

Finanšu līzings ir vienkāršs veids, kā uzņēmējam iegādāties automašīnu ar līzinga kompānijas starpniecību, saņemot to savā lietošanā. Tas nozīmē, ka līzinga kompānija uz laiku kādu paredz līzinga līgums, ir automašīnas īpašnieks, savukārt uzņēmums tās pilnvarotais lietotājs. Tiklīdz ar ikmēneša līzinga maksājumiem ir nosegta automašīnas vērtība, automašīna nonāk uzņēmuma īpašumā.
Operatīvo līzingu izvēlas uzņēmumi, kuri vēlas izmantot pēc iespējas jaunākas automašīnas un nenoslogot sevi ar vecāku mašīnu norakstīšanu. Līzinga termiņa beigās, transportlīdzekli ir iespējams nodot atpakaļ līzinga kompānijai un noformēt jaunu līzinga līgumu nākamai jaunai automašīnai. Vienlaikus uzņēmumam ir iespējas arī izpirkt transporta līdzekli par summu, kāda ir tās atlikuši vērtība.
Uzņēmuma kredīts mašīnas iegādei ir pats vienkāršākais no finansējuma veidiem, kā pirkt mašīnu tā, lai uzreiz pats uzņēmums būtu šī transportlīdzekļa īpašnieks. Tas nozīmē, ka arī biznesam kredīts bez ķīlas ir iespējams, ja vien uzņēmējs tam kvalificējas pēc kredītreitinga.

Kredīti uzņēmumiem bez ķīlas mēdz būt ļoti dažādi, tostarp vienkāršs naudas aizdevums ar iespēju izmantot to jebkāda veida izdevumiem, vai finanšu kapitāla palielināšanai. Šie vienkāršie aizņēmumi arī uzņēmējdarbības veicējiem pieejami gan kā īstermiņa aizdevumi, gan arī kā ilgtermiņa kredīti un parastā izpratnē, kā nauda pieejami:

Naudas kredīti uzņēmumiem
  • apgrozāmiem līdzekļiem,
  • saimniecības un biroja preču iegādei,
  • algas izmaksām vai jebkuriem citiem izdevumiem.

Parasts naudas kredīts uzņēmumiem bez ierobežojumiem ir ērts veids kā ātri atrisināt negaidīti radušās finansiālās grūtības, tādā veidā par tām izdevumus nosedzot ar dalītiem ikmēneša maksājumiem. Tiesa gan, ātrais kredīts uzņēmumam ne vienmēr būs tas labākais aizdevums ar kura palīdzību iegūt papildus finanšu līdzekļus, tādēļ rūpīgi izvērtējiet kāda veida aizņēmums būs Jūsu situācijā būs kā labākais kredīts.
Salīdzinot ar īstermiņa aizdevumiem, ilgtermiņa kredīti parasti piedāvā zemākas procentu likmes un plašāku atmaksas laika periodu. Tādēļ svarīgi izvērtēt vairākas iespējas, lai arī Jūs kā saimnieciskās darbības veicējs savai situācijai atrastu piemērotāko risinājumu un tas būtu pats izdevīgākais kredīts kāds vien Jums pieejams.

bilde ilgtermiņa kredīti biznesam
Ilgtermiņa kredīti biznesam
MansKredits.lv logo

Komentāri (9)

05.10.2023 17:07
Vai pie nebanku kredītdevējiem arī ir pieejams valsts atbalsts jaunajiem uzņēmējiem vai tas tikai ja kredīts tiek ņemts komercbankā ?
12.10.2023 14:25
Cenšos atrast kāpēc nesanāk saņemt kredītu. Vajadzīgs kredīts komerctransportam
23.10.2023 15:23
Man kā mazajam uzņēmējam vispār grūti kaut ko saņemt - labi ka izdevās vismaz kā kredīts fiziskai personai - pēc tam jau var pats uz uzņēmumu uzlikt
02.11.2023 17:47
vai vispār tā drīkstu darīt ka ja auto kredīts man jau ir kā fiziskai personai un to mašīnu pārreģistrēt uz savu uzņēmumu kurš dibināts pēc tam kad jau kredīts bija paņemts?
10.11.2023 17:47
Cik zinu ka visu kas ir savā īpašumā var pārņemt uzņēmuma pārvaldībā - tur laikam tas patapinājuma līgums vajadzīgs bet nekas nav neiespējams
23.11.2023 17:53
Vai start up uzņēmums var pretendēt arī uz aizdevumu kas ir ar valsts līdzfinansējumu ?
05.12.2023 17:46
vai tad šie privātie aizdevēji tik nopietni tiek ņemti vērā ka valsts līdzfinansēs tādu paņemtu aizdevumu. Tur jāparok dziļāk un kādā valsts institūcijā jāinteresējas man šķiet
09.01.2024 18:53
Dzirdēju ka vieglāk saņemt kredītu biznesam tieši kaut ko pērkot. Man vīram uzņēmumā paplašinājās auto parks un jā to aizdevumu - kā nu sauca - operatīvais līzings laikam - vispār bez problēmām lai pirktu mašīnas varēja saņemt
06.03.2024 16:21
Tagad jau visiem reklāmas materiāli tādi ka piemin biznesmeņus un ka viss pieejams tiem kuri ir saimnieciskās darbības veicēji bet patiesībā jau saņemt kredītu var ikviens vai ne?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!