Hipotekārais kredīts - izvēlies piemērotāko

Finansiālā stabilitāte mūsdienās ir tik pat aktuāla, kā sava dzīves vieta un neatkarība no citiem. Šīs abas lietas apvienot var palīdzēt aizdevums mājokļa iegādei, kas sniegs iespēju ikvienam stabilizēt un veidot savu ikdienu tā kā viņš pats uzskata par pareizu.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīts

Kā jau jau ierasts, jebkurš aizdevums, ne tikai saistībā ar tik nopietnu mērķi, kā iegādāties sev mājokli, ir liela atbildība, taču kurš ir teicis, ka iegūt finansiālo stabilitāti būs vienkārši un viegli?

Aizdevums mājokļa iegādei

Vislielākais atbalsts šādiem mērķiem, katra dzīvē var būt ne tikai ģimene, draugi vai paziņas, bet finansiālu atbalstu noteikti var sniegt arī kredītu kompānijas ar atbilstošu, mērķim paredzētu aizdevumu, kas var kalpot kā kredīts mājokļa iegādei.
Katrs no Jums šādu aizdevumu pazīst zem nosaukuma - hipotekārais kredīts. Pēc savas būtības un definējuma, tas ir kā ilgtermiņa kredīts pret ķīlu jeb nodrošinājumu, kur, nekustamais īpašums kuru Jūs iegādājaties, kalpo kā garants kredītu kompānijai. Tomēr finanšu tirgum attīstoties, pieejami ir arī cita veida kredīta pakalpojumi, kad pie noteiktiem kritērijiem ir iespējams, piemēram, kredīts dzīvokļa iegādei bez ķīlas. Šādas iespējas, kredīts bez ķīlas nekustamā īpašuma iegādei, bankas nepiedāvā, tādēļ noteikti der apskatīt arī kādas iespējas piedāvā nebanku aizdevēji .

Kredīts mājokļa iegādei

Ja Jums tiek piedāvāts šāds aizņēmums, izvērtējiet iespēju to izmantot, jo nebanku kredītdevēji noteikti piedāvās daudz dažādas priekšrocības, kuras banku piedāvājumos var arī nebūt. Kā piemēram:

  • fiksēta procentu likme, bez riska, ka tā var pieaugt,
  • Elastīgāka izvērtēšana - kredīts pieejams arī tiem kuriem bankas atsaka aizdevumu,
  • Iespējama kredīta pirmstermiņa atmaksa jebkurā brīdī, nevis tikai reizi gadā,
  • Kredītbrīvdienas, atliekot maksājumu veikšanu uz dažiem mēnešiem, un citi labumi katram individuāli saņemot piedāvājumu.

Nobeigumā vien pieminēsim, ja iegādājamais nekustamais īpašums ir salīdzinoši nedārgs, hipotekāro kredītu kuram nepieciešams nodrošinājums, var aizstāt parasts naudas aizdevums bez ķīlas un Jūs neriskējat ar īpašuma zaudēšanu.

bilde hipotekārais kredīts - izvēlies piemērotāko
Hipotekārais kredīts - izvēlies piemērotāko
MansKredits.lv logo

Komentāri (12)

02.05.2023 18:29
Ideāli ka ir tāds aizdevums mājoklim bez ķīlas - un tagad arī salīdzināt kredītus var bet vai kāds zina - vai drīkstu bez dāvinājuma uzreiz uz māsas vārda īpašumu rakstīt?
08.05.2023 19:12
Mazliet neizpratu jautājumu, bet tam jau nav nozīmes. Man šķiet ka ja kredīts mājokļa iegādei tiek ņemts, tad īpašums jābūt pēc tam uz tevi pašu
12.05.2023 15:40
Neliela summa protams drošāk parasts patēriņa kredīts bez ķīlas
25.05.2023 16:47
Reizēm pats nevaru saprast kas labāks, bet te dod iespēju izvēlēties. Laikam jāizmēģina lai saprastu kādas man iespējas lai kredīts mājokļa iegādei attaisnotu ieguldījumu
02.06.2023 17:38
Galvenais jau pieslēgties un salīdzināt kredītus - tad arī būs skaidrs kurš labāks
14.06.2023 17:49
A ka te ar to euribor un GPL likmi
10.07.2023 23:06
Tak cik zinu euribor jau tikai bankas izmanto - un arī var izvēlēties vai tev euribor 3m vai 6m - laikam bija vēl kaut kādas opcijas...
21.08.2023 18:12
Opcijas jau ir vienmēr, atkarīgs cik katrs pats gatavs meklēt.. - man piemēram sanāca pārbaudīt kādas 10 kredītu kompānijas līdz atradu to kurš bija izdevīgākais kredīts tieši man.
14.09.2023 17:36
cik zinu mums Latvijā ir stipri vairāk tās kredītu kompānijas - vienīgi nezinu ādas man iespējas saņemt kredītu ja strādāju ārzemēs?
23.10.2023 10:03
hmm piemērotāko.. kā gan saprast vai šis hipo kredīts vispār piemērots ja vajadzīgs kredīts dzīvokļa remontam ??
05.12.2023 18:27
Man gribētos domāt ka jebkurš aizdevums kas saistīts ar nī ir izmantojams arī lai to remontētu vai ne.. nav taču speciāli tagad jāmeklē kaut kāds remonta kredīts tikai tāpēc ka lūk gribu remontēt
05.02.2024 10:12
Cik daudz tad tie hipotekārie kredīti īsti ir, ka šeit runā par to ka jāizvēlas piemērots ? Līdz šim domāju ka ja ir hipotekārais kredīts tad ir.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!