Dzīvokļa kredīts ar galvotāju vai bez tā

Plānojot pirkt nekustamo īpašumu, kā finansējums ir pieejami visa veida kredīti mājokļa iegādei ar iespēju tikt pie savas dzīves vietas, salīdzinoši neilgā laikā un pašam būt par saimnieku savās mājās. Svarīgi katram atrast sev piemērotāko, jo šie kredīti pieejami ar ļoti plašām iespējām un labiem nosacījumiem.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Liela daļa skaidri zina, ka šāda veida aizdevumi tradicionālā izpratnē ir kā kredīti pret ķīlu, kur kā ķīla tiek izmantots nekustamais īpašums, kuru plānojat iegādāties. Tomēr tas nav vienīgais nodrošinājums, kādu var izmantot, lai būtu iespējas saņemt kredītu.

Aizdevums ar galvotāju

Lielisks veids kā var tikt nodrošināts kredīts bez ķīlas ir aizdevums ar galvotāju. Īpaši ērti šādā veidā finansējums pieejams ģimenēm. Arī kredīts jaunajām ģimenēm, pērkot savu pirmo īpašumu, kad sieva un vīrs ir galvotājs viens otram, kādam būs drošāka izvēle, nekā izmantot tikko iegādāto īpašumu par ķīlu.
Par to kurš no aizdevumiem, kredīts pret dzīvokļa ķīlu vai tomēr dzīvokļa kredīts ar galvotāju ir piemērotākais tieši Jūsu situācijā, jālemj katram pašam.

Nekustamā īpašuma kredīts

Vienlaikus, arī kredītu salīdzināšana var palīdzēt pieņemt lēmumu, jo tādā veidā ikviens var salīdzināt kredītus un izvērtēt ne tikai izdevīgumu, bet arī citas priekšrocības, kuras tiek piešķirtas konkrētajiem piedāvājumiem. Pilnīgi iespējams, ka izdevīgākais kredīts nemaz nav tas labākais aizdevums Jūsu situācijā un otrādi.
Noslēgumā vēlamies atzīmēt arī to, ka, atkarībā no tā vai aizdevums mājokļa iegādei tiek izmantots ar galvotāju vai kā kredīts pret ķīlu, atšķirīga var būt arī gada procentu likme. Atsevišķos gadījumos nebanku kredītdevēji ir tik lojāli pret saviem klientiem, ka arī sniedz ieteikumus par to, kā labāk izvēlēties atbilstošāko finanšu risinājumu, turklāt tā, lai tieši pats aizņēmējs ir ieguvējs ilgtermiņā.

bilde dzīvokļa kredīts ar galvotāju vai bez tā
Dzīvokļa kredīts ar galvotāju vai bez tā
MansKredits.lv logo

Komentāri (10)

06.09.2023 17:30
Vai brālēns var būt mans galvotājs kredītam ??
07.09.2023 16:17
Man jau šķiet ka tur nav nozīmes kas ir galvotājs, galvenais lai ir laba kredītvēsture tam cilvēkam
14.09.2023 16:41
Aizdomājos.. vai nav labāk ka sanāk aizdevums ar galvotāju nekā tas kā piemēram citadele hipotekārais kredīts pret ķīlu - vismaz nav risks palikt bez dzīvokļa - ar cilvēku kopā ta izdomās kā izkruķīties
15.09.2023 17:01
Labākais veids jau tomēr ja divatā vai kā pāris tad viens otram iet par galvotāju Kādreiz atceros bija tāds terminējums kā līdzaizņēmējs... nez vai tagad arī kredīta līdzaizņēmējs vēl eksistē vai visi pārgājuši uz definējuma - galvotājs
20.09.2023 16:52
hmm un ko tad ja nav neviens kas palīdzētu šādi - vai tad aizdevums pret dzīvokļa ķīlu nav iespējams ??
04.10.2023 16:52
Es jau labāk gribētu bez citu cilvēku iesaistes.. ja jau rakstīts ka ir kredīts bez galvotāja arī... vai tad pērkot dzīvokli nav tā ka sanāk kredīts pret dzīvokļa ķīlu kurš tiek pirkts ?? kāds tur vēl galvotājs
31.10.2023 18:04
Kādreiz atceros bija tāds kā līdzaizņēmējs. Vai gadījumos kad kredītam galvotājs nepieciešams, tas ir tas pats ?
23.11.2023 17:35
Līdzaizņēmējs bija līdzatbildīgs, bet galvotājs tikai galvo ka aizņēmējs varēs maksāt.. pretējā gadījumā pats riskē ka kredīta atmaksa būs uz viņa pleciem
21.12.2023 18:18
Ko man darīt ja man pat aizdevums ar galvotāju nesanāk uz vajadzīgo summu. Ir kaut kādi varianti ar diviem galvotājiem?
12.03.2024 18:17
Varianti jau ir vienmēr, tikai jāskatās kādi. Es teiktu ka protams labāk vispār ja kredīts bez galvotāja pieejams, bet lai teiktu vairāk jāprasa kādam kas ar to saskāries. man nav sanācis tā.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!