Dažādi aizdevumi pret ķīlu

Dažādos svētkos mums visi novēl piepildīt savus sapņus un sasniegt mērķus, vienlaikus paši apzināmies, ka tam būs nepieciešami arī finansiāli līdzekļi. Situācijā kad mērķa īstenošanai trūkst finansējums kredīts pret ķīlu arī noderēs lai īstenotu savas ieceres un plānus. Īpaši gadījumos, ja konkrētā mērķa sasniegšanai neizdodas saņemt, konkrētam mērķim paredzētu aizņēmumu, kas noteikti būtu stipri izdevīgāks kredīts.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīts

Vismaz reizi dzīvē, katrs no mums ir meklējis iespēju, kur aizņemties naudu izdevīgi. Tomēr, tādi cilvēki, kuriem finansiālā situācija ikdienā, lielāku mērķu sasniegšanai, nav piemērota, izvēlas saņemt kredītu visiem saviem lielajiem pirkumiem, tostarp arī situācijās, kad nākas saskarties ar neparedzētiem izdevumiem, atkal un atkal. Sasniedzot personiskā aizdevuma limitu, kad objektīvu iemeslu dēļ kredīts tradicionālā izpratnē nav pieejams, palīdzēt var dažādi aizdevumi pret ķīlu (ar nodrošinājumu), kuri vieglāk pieejami un ar lielāku summas limitu. Tā pat tiem ir garāks kredīta atmaksas termiņš.

Kredīti pret auto ķīlu

Aizdevumi pret auto ķīlu ir populārākā izvēle starp aizņēmējiem, jo, kā zināms automašīna pieder lielākajai daļai no mums. Izvēloties par nodrošinājumu aizdevumam savu automašīnu, svarīgi apzināties, ka kredīta summas limits būs konkrētā auto tirgus vērtība. Kredīta kompānijas, kuras izsniedz šāda veida aizdevumus kā kritērijus izvērtē gan automašīnas tirgus vērtību, gan arī Jūsu, kā aizņēmēja, atbilstību aizdevuma saņemšanai. Tā pat jāņem vērā, ka transportlīdzekļa īpašnieks, uz laiku, kamēr tiek veikta kredīta atmaksa, būs līzinga kompānija, tomēr Jūs varēsiet turpināt lietot savu automašīnu kā līdz šim. Šāds aizdevums, kad tiek izsniegta nauda pret auto, var tikt izlietots ļoti plašiem mērķiem, tostarp citas, jaunas automašīnas iegādei. Ja naudas līdzekļi nepieciešami citam mērķim un ar lielāku summu, nekā noteikta Jūsu automašīnas vērtība, kā nodrošinājuma veids jāizvēlas kas vērtīgāks, piemēram, par tādu var būt arī nekustamais īpašums.

Aizdevums pret dzīvokļa ķīlu

Kredīti pret nekustamo īpašumu būs piemērotāki tām personām, kurām nepieciešams aizdevums uz daudz lielāku summu nekā pieejamais kredīta limits ar tradicionāliem aizdevumiem vai mazāk vērtīgu nodrošinājumu. Pārsvarā tie ir hipotekārie kredīti, kuri pēc sava definējuma ir ilgtermiņa aizdevumi pret ķīlu. Tomēr jāņem vērā, ka šādi hipotekārie aizdevumi ir paredzēti tieši mērķiem, kuri saistīti ar nekustamo īpašumu. Ja aizņēmējam nepieciešams aizdevums citiem mērķiem, tad par ķīlu jāizmanto esošs īpašums, ar iespēju vienkārši saņemt naudas līdzekļus ikdienas tēriņiem. Par ķīlu būs piemērots jebkura veida nekustamais īpašums:

  • māja vai viensēta;
  • dzīvoklis;
  • mežs;
  • lauksamniecības zeme un pat apbūves gabals.
Kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu

Pārsvarā šādi aizdevumi, kad par ķīlu tiek izmantots īpašums tiek paredzēti dažādiem remonta vai labiekārtošanas darbiem. Gluži kā, piemēram, kredīts dzīvokļa remontam vai jebkura cita īpašuma labiekārtošanai. Tā pat, svarīgi ikvienam būt informētam, ka mērķiem, kuriem nepieciešams salīdzinoši neliels aizdevums, to iespējams saņemt arī piesaistot galvotāju.

Aizdevums ar galvotāju ir lielisks alternatīvs veids, lai saņemt kredītu būtu iespējams arī tiem, kuriem nav cita veida nodrošinājums, kas varētu kalpot kā ķīla. Situācijās, kad citu iespēju nav un steidzami vajadzīgs kredīts, šis pat varētu būt visvienkāršākais veids kā ātri to saņemt. Kredīti ar galvotāju iespējams nebūs tik izdevīgi aizdevumi, kādi tie ir, ja kā nodrošinājumu izmanto ķīlu, tomēr tos būs iespēja ātrāk saņemt.

Kredīti ar galvotāju

Jāņem vērā, ka par galvotāju var būt jebkura cita persona, kura sasniegusi vismaz 20 gadu vecumu, vēlams pat 21. Jo, atsevišķās kredītu kompānijās galvotājiem tiek izsniegti kredīti no 20 gadiem, bet lielākoties tikai no 21 gadu vecuma. Tā pat šai personai jābūt ar stabilu darba vietu un ienākumiem, kā arī labu kredītvēsturi. Tomēr, ja nav neviens, kurš varētu kļūt pat galvotāju un iepriekš tikusi sabojāta kredītvēsture, dažas iespējas vēl joprojām ir iespējamas, īpaši ja ir vēlme savu situāciju uzlabot.

Kredīti ar sliktu vēsturi

Kredīts pret ķīlu ar sliktu kredītvēsturi būs piemērots tiem, kuriem aizdevums nepieciešams lai apmaksātu iekavētus maksājumus. Jā, arī tas ir iespējams. Īpaši nebanku aizdevēji ar plašo finanšu pakalpojumu klāstu cenšas saviem klientiem nodrošināt iespējas gan saņemt aizdevumu, kad tas nepieciešams, gan arī rast risinājumu, lai uzlabotu finansiālo situāciju kopumā.
Izplatītākais risinājums, kā atbrīvoties un veikt kredīta atmaksu par aizdevumu, kuram ir kavēti maksājumi, ir jauns aizņēmums, pat ja tas ir kredīts pret ķīlu, ar kura palīdzību tiek veikta esošā kredīta pirmstermiņa atmaksa ar visiem kavētajiem maksājumiem, turklāt bez procentiem no neizmantotā atmaksas termiņa. Tādējādi aizņēmējs iegūst lielu priekšrocību, uzsākot jaunā aizņēmuma atmaksu, veikt maksājumus no sākuma. Šādā veidā tiek atrisināta kavēto maksājumu jeb parāda atmaksa, kas ievērojami uzlabos kredītvēsturi kopumā.

Izdevīgi kredīti pret ķīlu

Noslēgumā droši varam apgalvot, ka kredīti pret ķīlu lieliski palīdz nestandarta situācijās, kad nepieciešams aizņēmums lielākiem pirkumiem vai kāda nozīmīga mērķa īstenošanai. Turklāt tiem ir zemāka procentu likme un, salīdzinot ar tradicionāli zināmajiem aizdevumiem, aizņēmējs var pretendēt uz lielāku kredīta summas limitu, brīžos, kad tas ir svarīgi. Iespējas un risinājumi ir dažādi kā nebanku kredītdevēji cenšas palīdzēt saviem klientiem, tomēr svarīgi arī katram pašam izvērtēt savas spējas atmaksāt kredītu un lēmumu aizņemties pieņemt atbildīgi. Iesakām arī konsultēties ar speciālistiem, lai finanšu risinājums būtu piemērots konkrētās situācijas risinājums un saņemts tiek izdevīgākais kredīts, kāds vien Jums dotajā brīdī pieejams. Par to pārliecināties piedāvā arī kredītu salīdzinājums, kuru aplūkot varat mūsu mājas lapā.

bilde dažādi aizdevumi pret ķīlu
Dažādi aizdevumi pret ķīlu
MansKredits.lv logo

Komentāri (6)

23.01.2024 17:22
Tik ļoti vajadzīgs kredīts ka pilnīgi vienalga. Kaut tas būs aizdevums pret ķīlu bet iedodiet kāds lūdzu
24.01.2024 17:40
Kas tikai nenotiek. Vispār cik esmu dzirdējis tie kredīti pret ķīlu ir tādi slideni, tur uzmanīgi lai gan zinu ka citiem citu opciju nav. Reiz draugam atteicot būt par galvotāju un viņam beigās nauda pret auto sanāca. Nezinu cik tas prātīgi bet laikam jau katrs pats izvēlas
01.02.2024 17:14
vai kredits pret majas kilu ari iespejams lai to naudu varetu izmantot un pirkt auto ?
08.02.2024 11:36
Interesanti. tiešām tik dažādi ka visi kredīti pret ķīlu pieejami?? Kaut kā neesmu dzirdējusi ka ātrie aizdevumi pret ķīlu tiktu izsniegti
06.03.2024 17:38
Ja man ir dzīvoklis uz izpirkuma tiesībām tad arī varu saņemt kredītu pret dzīvokļa ķīlu?
05.04.2024 17:49
Domāju te kādam gudrākam speciālistam jāpajautā, bet cik man zināms labāk runāt ar tiem kuri ir kā nebanku aizdevēji. Viņiem plšākas iespējas nekā tās bankas kurām šaurs redzes loks un sasietas rokas lai kaut ko manipulētu ar pieejamiem kredīta veidiem.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!