Cik pieejams ir kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Mēs visi zinām, cik svarīga ir kredītvēsture, lai saņemtu aizdevumu, taču nereti dzīvē ir situācijas, kad nepieciešama finansiāla palīdzība, kuru var sniegt arī aizdevums ar sliktu kredītvēsturi kopējās situācijas uzlabošanai. Laikam ejot aizvien vairāk un vairāk parādās šādas iespējas, tādēļ ir svarīgi apskatīt visus piedāvājumus, lai saprastu kuri ir izdevīgākie kredīti un ar labākajiem nosacījumiem.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīti

Par sliktu kredītvēsturi var uzskatīt situāciju, kad personai ir zems kredītreitings, kas veidojas laika gaitā un to veicina vairāki faktori tostarp arī kavēti maksājumi. Tomēr, neskatoties uz to, ikdienas gaitās arī šīm personām, var rasties nepieciešamība pēc papildus finansiālā atbalsta.

Aizdevumi ar sliktu kredītvēsturi

Interese par to cik pieejams ir kredīts ar sabojātu kredītvēsturi pieaug un daudzi meklē alternatīvas aizdevuma metodes kā saņemt kredītu. Populārākais risinājums šādos gadījumos ir kredīts pret ķīlu, kur kā nodrošinājums (ķīla) var kalpot Jums piederoša automašīna vai nekustamais īpašums. Šāds aizdevums pret auto un kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu var tikt izmantots arī ar mērķi uzlabot kredītvēsturi, jo saņemot šādu aizdevumu ir iespējas apmaksāt gan parādsaistības, gan vienkārši kavētos maksājumus.

Izdevīgs kredīts ar sabojātu kredītvēsturi

Neskatoties uz to kā Jūs pats novērtējat savu kredītvēsturi, nepieciešams pārbaudīt arī vai Jums ir pieejams vienkārši labs patēriņa kredīts un tikai tad pārējās alternatīvās iespējas, jo pat ja tas būs naudas aizdevums ar sliktu kredītvēsturi, tas var izrādīties kā izdevīgākais kredīts Jūsu situācijā.

Būtu svarīgi arī atcerēties ka situācijā kad kredītvēsture liedz saņemt izdevīgu piedāvājumu, kā risinājums var noderēt arī kredīts ar galvotāju. Lai uzzinātu kāds ir tieši Jūsu situācijai piemērotākais aizdevuma risinājums, konsultējieties ar kredītu speciālistu un noteikti neaizmirstiet izvērtēt arī savas iespējas atmaksāt kredītu.

bilde cik pieejams ir kredīts ar sabojātu kredītvēsturi
Cik pieejams ir kredīts ar sabojātu kredītvēsturi
MansKredits.lv logo

Komentāri (10)

16.06.2023 17:50
ja tas tik tiešām ir iespējams man arī gribētos saņemt kredītu lai samaksātu esošos parādus. vai tāds kredīts no 21 ir iespējams
22.06.2023 18:17
man jau šķiet ka aizdevums no 21 visur pieejams, cits jautājums ir par to vai kredīti no 18 pie visiem aizdevējiem ir pieejami, jo katrs laikam vērtē pa savam
27.06.2023 17:49
Pieejams jau kredits visiem bet vai katrs var sanemt kreditu tas jau cits stasts
12.07.2023 16:09
Cik zinu tad auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir pieejams un tur vismaz reizēm gadās ka pat pret auto ķīlu tas notiek un ir kāds garants, bet parasts naudas aizdevums - laikam es neriskētu vēl vairāk sabojāt vēsturi
20.07.2023 18:20
Jā es arī laikam labāk izvēlētos tad lai ir aizdevums ar galvotāju nevis riskēt ar kaut kādu ķīlu
22.08.2023 17:04
man bija ta ka izdevas sanemt kreditu pasai un baigi nejutu ka manakreditvesture kaut ko ietekmetu.. laikam jau kas icts nospeleja lomu jo mazliet slikta vesture man bija .
14.09.2023 17:11
nevaru izprast kā iespējams ka ir slikta kredītvēsture gadījumos ja reāli visur viss ir nomaksāts. Kredīts ar ķīlu tikai tiek piedāvāts - murgs
23.10.2023 17:58
Tā kredītvēsture jau kādu laiku cik saprotu velkas līdzi. Tur svarīgi cik sen veikta kredītu atmaksa vai parādu dzēšana
05.12.2023 18:00
Kur tad ir, nu kur ir tie kredīti ar sliktu vēsturi. Vai atkal no sērijas - solīt solīja, bet nedeva..
24.01.2024 17:49
Jocīgi ka vispār kādam vēl dod un izsniedz aizņēmumus, jo īpaši ja tas jau nonācis tik tālu ka vajadzīgs kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Tādiem vajag kādu mācībstundu par to kas ir finanšu pratība.

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!