Būvniecības kredīts mājai

Dzīvē, katrs no mums vēlas savu privātmāju uz savas zemes, tomēr, ja finansiālā situācija kavē, plānojot būvēt māju uz savas zemes aizdevums celtniecībai ļaus darbus sākt ātrāk un labiekārtot dzīves telpu pēc savām vēlmēm arī jau esošā mājā. Neskatoties uz to, ka kredīti internetā ir plaši pieejami un izmantojami dažādiem mērķiem, tomēr, der atcerēties, ka skaidri definēts mērķis sniedz iespēju iegūt maksimāli izdevīgāko piedāvājumu.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Kredīts internetā

Nosakot naudas izmantošanas mērķi kā mājas būvniecība, aizdevuma veidi var atšķirties un noskaidrot to, kāds būs izdevīgākais kredīts būvniecībai, iespējams salīdzinot visus piedāvātos aizņemšanās veidus:

Naudas aizdevums mājas būvniecībai

Patēriņa kredīts būvniecībai un celtniecības materiāliem ir lielisks risinājums visiem tiem, kuri savā piemājas teritorijā vēlas būvēt nelielas ēkas, kuras var kalpot ne tikai kā dzīvojamā māja, bet arī kā saimniecības ēkas, tostarp siltumnīcas un terases. Jebkuras ēkas būvniecība ir atbildīgs process, tādēļ iesakām konsultēties pie attiecīgās jomas speciālistiem, izvēlēties drošus un pārbaudītus būvniekus, kā arī pašiem sekot līdzi visam procesam no brīža, kad tiek veikta projekta izstrāde, ja to pieprasa normatīvie akti, līdz visi celtniecības darbi pabeigti.
Arī situācijās, kad būvniecību plānojat veikt pašu spēkiem, svarīgi pievērst uzmanību un plānot izdevumus tā, lai tiktu iegādāti augstas kvalitātes celtniecības materiāli. Ietaupījumu iesakām meklēt ar izdevīgākā aizdevuma palīdzību, jo uzskatām, ka labāk ietaupīt nedaudz, nekā riskēt ar ēkas drošību, izvēloties nekvalitatīvus materiālus.
Šāds patēriņa kredīts būvniecībai, kā vienkāršs naudas aizdevums lieliski noder arī gadījumos, kad celtniecības laikā, mājas būvniecības izmaksas pieaug vai veidojas situācijas ar papildus izmaksām, kuras nebija iespējams laikus paredzēt. Kā papildus finansējums tas var noderēt arī tad, ja iepriekš šim mērķim jau tika saņemts hipotekārais kredīts.

Kredīts pret zemes ķīlu

Hipotekārais aizdevums pret zemes ķīlu ir iespēja saņemt kredītu ar lielāku naudas summas limitu, nekā vienkārši kredīts bez ķīlas. Skaista un liela ģimenes māja nav lēts prieks, turklāt dažādas kredītu kompānijas un bankas ne vienmēr potenciālo aizņēmēju spēj novērtēt un piešķirt tik lielu naudas summu, kādu tas vēlas. Tomēr personām, kas plāno veikt būvniecību uz sev piederošas zemes, kuras iegādei nav paņemts neviens aizdevums vai par to jau veikta kredīta pirmstermiņa atmaksa, vienmēr pieejams izdevīgāks hipotekārais aizdevums ar iespējami lielāko kredīta limitu. Šāda aizdevuma saņemšanai kā hipotēka jāizmanto zeme, uz kuras plānota būvniecība. Kā papildus iespējas saņemt lielāku naudas summu vai izdevīgāku kredīta piedāvājumu var būt arī:

  • aizdevums ar galvotāju,
  • kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu, kurš jau Jums pieder,
  • naudas aizdevums pret automašīnu,
  • vai pat kredīts pret meža ķīlu un cita veida garantijas.
Aizdevums pret nekustamo īpašumu

Būvniecības kredīts pret nekustamo īpašumu sniedz iespēju aizņemties naudu ikvienam, kuram pieder jebkāda veida nekustamais īpašums. Nav noslēpums, ka liela daļa no mums, kā pirmo savu īpašumu iegādājas lielāku vai mazāku dzīvokli, tomēr laikam ejot ikvienam rodas nepieciešamība pēc plašākas dzīves telpas. Iegādāties plašāku dzīvokli vai pirkt māju, kura jau uzbūvēta, ir viena no iespējā. Tomēr, ja plānojat būvēt māju no pamatiem līdz jumtam sevis iedomātā stilā un veidolā, lai saņemtu finansējumu būvniecībai, kā nodrošinājums var kalpot Jūsu esošais nekustamais īpašums, kuru iespējams izmantot gan zemes iegādei, gan arī mājas būvniecībai.

Nekustamā īpašuma kredīts internetā

Šādi naudas aizdevumi pret nekustamo īpašumu var tikt izmantoti ļoti dažādi, jo nekustamais īpašums par ķīlu var kalpot arī gadījumos, kad kredīta izmantošanas mērķis ir cits un tradicionāli aizdevums ar sliktu kredītvēsturi īsti nav pieejams. Personām, kurām, šādu objektīvu iemeslu dēļ, ir zems kredītreitings, šādi aizņēmumi, salīdzinoši bieži palīdz uzlabot kopējo finanšu situāciju un kredītvēsturi.
Kopēji vērtējot iespējas saņemt kredītu sava mājokļa būvniecībai, iegādei vai labiekārtošanai, to ir gana daudz un ar plašu pielietojumu. Svarīgākais pēc iespējas precīzāk noteikt naudas izmantošanas mērķi, lai būtu iespējas iegūt tādu aizņēmumu, kurš būs izdevīgākais aizdevums starp visiem piedāvājumiem. Tieši tādēļ ieteikums izvērtēt vairākas iespējas, kā to paredz kredīta salīdzināšana, pievēršot uzmanību arī papildus priekšrocībām, jo procentu likme nav vienīgais parametrs, kurš norāda par konkrētā piedāvājuma piemērotību attiecīgajā situācijā.

bilde būvniecības kredīts mājai
Būvniecības kredīts mājai
MansKredits.lv logo

Komentāri (2)

08.05.2024 15:07
Vai ir atšķirība kādu plānojam būvēt māju? vai koka karkasa mājas celtniecībai arī var izmantot būvniecības kredītu?
13.05.2024 17:53
Tak būvniecība ir un paliek būvniecība, man šķiet ka vari būvēt māju kādu vien gribi - kaut šķūnis tev vajadzīgs

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!