Kredīts automašīnai - pirkumam vai remontam

Visiem kuri plāno iegādāties lietotas automašīnas, tagad pieejami tādi aizdevumi auto iegādei kurus var izmantot arī tā remontam vai papildus aprīkojumam. Bieži vien mēs izvēlamies uzreiz pēc pirkuma veikt papildus apkopes vai uzlabojumus, tādēļ dažādi auto kredīti var palīdzēt ietaupīt savus līdzekļus, izmantojot vienkārši lielāku kredīta summu.

0
0
46. 95
*mēneša minimālais maksājums
Auto kredīti

Visi aizdevumi, kuri saistīti ar dažāda veida transportlīdzekļiem sniedz iespējas ne tikai saņemt finansējumu to pirkumiem, bet ir piemēroti arī ar uzturēšanu vai remontu saistītiem izdevumiem.

Auto kredīts internetā

Auto kredīts kā visiem zināms pamatā paredzēts automašīnu iegādei, piešķirto kredīta summu izsniedzot aizņēmējam uz bankas kontu pirms transportlīdzekļa pirkuma veikšanas. Tas nozīmē, ka persona saņem naudu, kuru izmantot konkrētam mērķim. Vienlaikus šāds aizdevums var netikt izmantots pilnā apmērā un klientam, tādā veidā sniedz iespēju saņemt kredītu ar lielāku aizdevuma summu, nekā paredzēts pirkt mašīnu. Liela daļa aizņēmēji, kuri par to ir informēti, pat apzināti aizpildot pieteikuma anketu, norāda savas vēlmes par to, ka nepieciešams aizdevums uz lielāku summu. Šāda veida aizdevums, kurš pēc savas definīcijas ir naudas kredīts ar noteiktu mērķi transportlīdzekļa iegādei, netraucē papildus saņemtos finanšu līdzekļus izlietot vēl kādam pirkumam vai citiem izdevumiem. Turklāt šīs papildus summas izlietošana netiek kontrolēta (nav nepieciešams atskaitīties) un nav ierobežota. To var izmantot piemēram:

Aizdevumi auto iegādei
  • ar auto reģistrāciju saistītām izmaksām,
  • pamata apkopes veikšanai,
  • riepu un cita aprīkojuma iegādei,
  • lai iegādātos apdrošināšanu,
  • un pat, ar automašīnu nesaistītiem izdevumiem.

Par to, cik liela starpība pieļaujama papildus summai pret summu, par kuru plānots pirkt automašīnu, iesakām konsultēties ar kredītu speciālistu brīdī, kad tiek noslēgts aizdevuma līgums.

Auto līzings bez ķīlas

Līzings automašīnas iegādei ierasti tiek nodrošināts tikai konkrētas mašīnas cenā, tādēļ šāda veida aizdevuma iespējas uz papildus izdevumiem būs ierobežotākas. Tomēr, neskatoties uz to, tas ir iespējams, jo ne vienmēr auto tirgotājs paliek pie cenas, kura sākotnēji norādīta, kamēr līzinga kompānija uz tā pamata pieņēmusi lēmumu piešķirt finansējumu pilnas cenas apmērā. Šādā veidā aizņēmējs, pēc transportlīdzekļa reģistrācijas, saņem savā kontā piešķirto finansējumu, veicot apmaksu pārdevējam par gala cenu un atlikumu paturot sev, lai izmantotu pēc saviem ieskatiem - apdrošināšanas vai citu pakalpojumu apmaksai.
Autolīzings kā finanšu pakalpojums ir ērts ar to, ka Jūs neesat tā īpašnieks, taču tas Jūs neatbrīvo no atbildības to lietojot. Tā pat arī līzings nosaka daudz citu priekšrocību, kuras garantē drošu transportlīdzekļa lietošanu. Atsevišķos gadījumos tā ir KASKO apdrošināšana, kuru pieprasa līzinga kompānijas, lai pasargātu savu īpašumu, nodrošinot arī Jums sirdsmieru, neparedzamās situācijās.

Nauda pret auto ķīlu

Aizdevums pret auto ķīlu, līdzīgi kā autokredīts, lieliski noder esošās automašīnas remontam. Salīdzinoši bieži šāds aizdevums, kad tiek izsniegta nauda pret auto ķīlu, ir visizdevīgākais kredīts, salīdzinot ar jebkuru citu aizdevuma veidu - piemēram par tādu, kāds ir patēriņa kredīts. Atšķirība vien tāda, ka, uz laiku, kamēr nav veikta visa aizdevuma atmaksa, transportlīdzekļa īpašnieks būs kredītu kompānija, bet Jūs paliekat kā likumīgais transportlīdzekļa turētājs jeb lietotājs.
Šāda veida aizdevums, kad Jums piederoša mašīna tiek izmantota kā ķīla, ir ar vēl plašākām iespējām izlietot naudas līdzekļus:

  • automašīnas remontam,
  • dažādu rēķinu apmaksai,
  • Ikdienas tēriņiem,
  • un var pat tikt izmantots kā kredīts ceļojumam.
Izdevīgākais auto līzings

Vēl viena liela priekšrocība aizdevumam ar ķīlu ir tāda, ka palielinās pieejamās summas limits. Tas nozīmē, ka kredīts bez ķīlas var tikt piedāvāts ne uz visu summu, kāda Jums nepieciešama savu mērķu īstenošanai
Finanšu pakalpojumu tirgū svarīgi neapjukt un izvēlēties sev atbilstošāko pakalpojumu, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Tādēļ mēs iesakām atrast uzticamu aizdevēju un ieklausīties profesionāļu padomos. Neskatoties uz to, ka ne visi finanšu pakalpojumi pieļauj dažādas atkāpes, visplašākās iespējas, iegūt piemērotu risinājumu ikvienā situācijā, spēs piedāvāt tieši nebanku aizdevēji, jo šādiem aizdevējiem ir arī plašākais piedāvāto pakalpojumu klāsts. Turklāt ir pat tādi pakalpojumu sniedzēji, kuru piedāvājumā ir arī visu kredītu salīdzināšana. Tādā veidā Jums būs iespējas izvērtēt un izvēlēties ne tikai to aizdevumu, kurš ir izdevīgākais no procentu likmes viedokļa, bet arī labākais kredīts pēc visiem piedāvājuma parametriem.

bilde kredīts automašīnai - pirkumam vai remontam
Kredīts automašīnai - pirkumam vai remontam
MansKredits.lv logo

Komentāri (9)

03.11.2023 15:08
Sakiet cik vecs auto der ja iespejams tikai vajadzigs kredits pret kilu
07.11.2023 17:18
Līzinga kompānijas jau šķiet ļauj saņemt kredītu pret auto ķīlu - tas pats autolīzings vien sanāk laikam
10.11.2023 17:26
Man šķiet ka arī no tā mērķa kam kredīts paredzēts daudz kas atkarīgs. Un ja plāno pirkt mašīnu tad arī cena, savs ieguldījums un ko tik vēl nevērtē
23.11.2023 17:23
Vai auto remontam neder vienkāršie naudas aizdevumi un patēriņa kredīts ?
30.11.2023 18:31
Protams ka der. vienīgi vai tie būs izdevīgi kredīti kā vienkāršie naudas aizdevumi. Cik man zināms ar mašīnu tieši saistītie kredīti ir labāki
21.12.2023 18:11
Ne jau labāki bet izdevīgāki kredīti tieši kad mašīna ir mērķis. Un kāpēc lai nebūtu aizdevums auto pirkumam un remontam. Ja pirkti lietoti auto tad droši ka jāparemontē arī
28.12.2023 19:16
Jāsagaida jaunais gads un arī jāsāk domāt kur ņemt kredītu lai saremontētu mašīnu. Tās bedres uz ceļiem mums lielākas nekā algas Latvijā.
05.02.2024 18:31
Man steidzami nepieciešams aizdevums automašīnai - šoreiz konkrēti kā kredīts remontam uz kadiem 1500 € nav jau daudz bet lieka nauda pašai nav
09.04.2024 17:26
oi laikam būšu nokavējis ar super ieteikumu ha ha .. bet vispār zinu ka tagad tie ātrie aizdevumi uz mazām summām. Man tik forši sanāca ka izskatās kā kādreiz bija kredīti bez pārbaudes. fiksi un ātri bez lielas gaidīšanas

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!

Pirms neilga brīža vienu komentāru jau pievienoji, lūdzu uzgaidi nedaudz!